A.R.C.H.A.

8 hráčů, 3 mužů, 5 žen, 0 obojetných

4 hodin , 0 dnů , 2015

Před dvěma staletími opustil pozůstatek lidstva nukleární válkou zničenou Zemi a uchýlil se na vesmírnou stanici. A.R.C.H.A. se stala domovem dalších generací lidí, které toužebně vyhlížejí možnost návratu na domovskou planetu. Život ve vesmíru se s nikým nemazlí, pravidla nové společnosti jsou tvrdá a když dojde na otázku přežití, každý nakonec zůstává sám…

A.R.C.H.A. je komorní larp volně inspirovaný postapokalyptickým sci-fi seriálem The 100. Znalost seriálu není podmínkou ani neochudí zážitek ze hry.

7.2

14 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
CemiLenka Zavadilová 24.07.2018

Hrála jsem tuším na HZNM a hra předčila moje očekávání, fakt super! Užila jsem si to. =)

0
lukášlukáš niesner 25.09.2016

Hrál jsem na komorním lipníku 24.9.2016

Velmi dobrý argumentační larp, postavy byly propojené a následné zvraty byly skvělé! tak jako celý příběh.
Velice jsem si ho užil a můžu jej jen doporučit.

0
KlaKlára Wanková 26.03.2016

Komorní Lipník 2016

 

Hra byla celkem pěkná, se zajímavou herní mechanikou. Byla velmi dobře organizačně zvládnutá.

V argumentační části jsem si hodně užila nedostatek času.

Nejsem ani nějak výjímečně nadšená, ale taky ani zklamaná. K zahrání doporučuji.

0
TrissSabina Žilková 16.03.2016

Hrála jsem na Komorním Lipníku,

larp jsem si hodně užila, byť moje postava nedosáhla svého hlavního cíle, což bylo ale možná nakonec i dobře. První část byla spíše argumentační a byli jsme ve velkém časovém pressu (možná až příliš velkém, nebylo by špatné první část prodloužit). Druhá část přinesla zajímavé zvraty a užila jsem si ji ještě více než tu první :) Rozhodně jsme si z této hry mnohé odnesla, mimo jiné to, že je hodně důležité umět se vcítit nejen do svých přátel, ale i do nepřátel...

 

0
IlariKateřina Běláková 08.03.2016

Hráno na Komorním Lipníku (4. až 6. 3. 2016)

Musím říct, že na tenhle larp jsem se hodně těšila. Protože neznám předlohu, kterou je A.R.C.H.A. inspirována, hodně mě zaujal systém stanice, kde se hra odehrává, a ostatně i další herní reálie. Všechno mělo rychlý spád (až mi chvílemi i přišlo, že je času málo!) a příjemně ubíhalo. Dosti nečekaná pro mě byla jistá herní mechanika – příjemně mě překvapila, ale právě v této chvíli jsem si uvědomila, že jsem si postavu nezvolila příliš šťastně. Zatímco u většiny hráčů došlo v tomto herní předělu k onomu WOW efektu, v mém případě to bylo podstatně slabší. Zpětně je mi to trošku líto, protože mám pocit, že jako jiná postava bych si ze hry odnesla něco více.

Každopádně i tak mě tento larp přinutil zamyslet se nad určitými tématy – hlavně nad nutností dodržovat pravidla...

0
honorkaSilvie Žaludová 06.03.2016

Velmi dobře organizátorsky zvládnutý larp, se skvěle podanými informacemi do hry. Nejprve jsem měla strach, že na mne bude množství postav, které hrály a nebo byly na počátku představené v textech nepřehledné. Ale byla jsem opravdu překvapená, jak velmi rychle se do hry dalo dostat a rozhodně jsem se necítila ztracena, pokud to nevyžadovala má postava. Necítila jsem žádná prázdná místa a ani u ostatních hráčů jsem neměla pocit, že by se měli čas nudit. Zvolená netypická herní mechanika hru ještě o něco povýšila. A závěrečná reflexe mi poté pomohla na hru myslet o něco déle, než jen po zavřené dveře herní místnosti, za což děkuji.

Za mě 8 z 10.  Určitě stojí za to si jít zahrát.