Agentura Tajemno

7 hráčů, 3 mužů, 2 žen, 2 obojetných

0 hodin , 0 dnů , 2013

Autoři: Smaydy Jakub Švarc

Skupiny: —

Píše se rok 1942, světem zmítá 2. světová válka. Nacházíme se v malém městečku Sylvius, Luisiana. Místní jsou vesměs milí a příjemní lidé. I přes to je v tomto idylickém městečku jedno místo, které je každému trnem v oku. Velmi stará budova hotelu na kopci ověnčená mnohými pověstmi a historkami působí strašidelně až děsivě a žádný z obyvatel o ní nemluví. Když dojde na téma hotelu Irelow, každý raději mění téma, případně ukončuje konverzaci a spěšně odchází. I přes to o hotelu víme, že byl postaven asi před 200 lety. Úspěšné fungovaní netrvalo dlouho, brzy po otevření došlo v Irelow k několika vraždám, což odlákalo potencionální klientelu a hotel zkrachoval. Ačkoli k vraždám a uzavření hotelu došlo již před mnoha lety, smrt a úzkost panuje na tomto místě doteď, proslýchá se, že se občas po nocích v oknech hotelu svítí. Lidé si to vykládají různými způsoby, nejčastějí se vyskytují fámy o strašících duších zemřelých. Někdy se i přes tyto pověsti najde odvážný pošetilec, který se k hotelu vypraví... Ačkoli zvenčí vypadá hotel pustě, uvnitř již po 190 let bují "život".

6.5

22 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
TariRenata Doubravová 03.02.2014

Tento larp je prvotinou velmi mladého tvůrce (16 let) a je velmi dobrý. Pobavíte se, odreagujete, přijdete na jiné myšlenky, Vźdať kde jinde byste měli možnost potkat se na jednom místě s vlkodlakem, upírem, dcerou smrtky a mágem a jinými podobnými než v detektivní Agentuře tajemno. A někomu je je agentura trnem v oku ... 

 

0
KaenDavid Kuboš 01.01.2014

Pro mě to byl zážitek perfektní. Role vlkodlaka Tylera mi sedla skvěle a moc jsem si ji užil. Byly zde sice ještě velice drobné chybičky, ale ty se dají vždy doladit. Navíc průběh hry nijak zvláště neovlivnily, takže všecko cajk :)

Doporučuji všemi deseti ! ;)

0
DikéKateřina Eva Andrysová 29.09.2013

Přiznávám, tenhle larp mě chytil a nepustil. Přestože jsem hrála teprve beta test a byly tam drobné chybičky, hodnotím 10/10, protože něco tak skvělého jsem snad ještě nehrála. Postavy jsou dobře propracované (až na pravopisné chyby), prostředí i zápletka jsou skvělé. Tenhle larp můžu opravdu jenom doporučit, jakože se Diké jmenuju!
P. S. Má svoje laboratoře, počítače, kanceláře, ZÁCHOD... To nás asi pobavilo všechny nejvíc! :D A situace, kdy vlkodlak popadl démona pod krkem... No... Bylo to luxusní!
.........
Měla jsem příležitost si tento larp zahrát ještě jednou a opakuji: VŘELE DOPORUČUJI. Bomba. :))