Apocalypse Weekend VI: Ryborn!

70 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2015

Web: http://aw.rebjata.cz

Apocalypse Weekend (nebo-li AW) se odehrává v těžce punkovém post-apokalyptickém světě, který svou náladou může mnohým připomínat film Doomsday, filmovou sérii Mad Max či herní sérii Fallout. To vše samozřejmě s místy opravdu vrchovatou porcí nadsázky!
Ve světě AW se můžete setkat i s velkým množstvím science-fiction prvků. Jako příklad nám poslouží třeba lasery, silová pole, mutace, umělá inteligence, supergenerátor a podobně. Jo a máme i kyborga! ...tedy měli jsme, než odešel do pustiny.

Znovu zrození Oázy - nešlo vůbec o nic jiného. Oáza v posledních měsících byla zdecimována a už vůbec nepřipomíná to, čím byla dříve. Její bývalá sláva je pošlapána a zadupána do radioktivního prachu. Blíží se ale velká konference, která má možnost mnohé změnit...

8.4

20 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
PyroVan Numor 05.10.2015

Perfektná post-apo atmosféra. Škoda však že neboli povolené granáty. Bruti boli tiež perfektný. Idem do oázy a z diaľky počujem: Hľadá sa dobrovolník na bongo bongo rituál :) :) :) Ten reaktor v oáze bol dobre spravený aj keď sme ho skoro vyhodili do vzduchu. Proste úplná paráda. Síce chýbali granáty ale inak bezva. A to autíčko čo mali piráti tiež pecka, aj keď sme ich potom trochu vystrieľali. Pár krát sa vyskytla streľba na vlastných. Konkrétne mňa postrelil vlastný vedec a aby som toho nemal málo jeden brut mi skoro usekol ruku. To som bojoval na jeho strane! :) A ešte jedna vec, chýbali granáty.

                 Pyro