Apocalypse Weekend VII: Fiesta de muerte

125 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin, 2 dnů, 2016

Web: http://aw-larp.cz

Apocalypse Weekend (nebo-li AWčko) se odehrává v těžce punkovém post-apokalyptickém světě, který svou náladou může mnohým připomínat film Doomsday, filmovou sérii Mad Max či herní sérii Fallout. To vše samozřejmě s místy opravdu vrchovatou porcí nadsázky!
Ve světě AW se můžete setkat i s velkým množstvím science-fiction prvků. Jako příklad nám poslouží třeba lasery, silová pole, mutace, umělá inteligence, supergenerátor a podobně. Jo a máme i kyborga!

8.0

22 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Komentáře

BrinyAndrea 09.10.2018

Mé první AW – úplně omylem jsem dostala na krk velení žoldáků, i když jsem vlastně vůbec netušila, co bude. Naštěstí to dopadlo skvěle. Organizátoři s námi výborně komunikovali, takže i když jsme v určený čas stáli na špatném bunkru, vyřešili jsme to. Bratronice nabízejí úžasné prostředí a dokreslují atmosféru. Akce, která mě přesvědčila, že dobré postapo může být lepší než fanatsy.

VeveVeronika Doležalová 09.10.2018

Byl to můj první postapo larp a udělal na mě opravdu dojem. Skvělé prostředí a krásné rekvizity. Super lidi a pěkně vytvořená hra. Jasně mouchy se vždy najdou ale hodnocení píši zpětně a musím říct že rok od roku lepší :)

MiaMichaela 26.07.2017

Můj první larp a hned postapo. Nevěděla jsem, jak to pojmout, jak budu hrát a jak zapadnu, ale napsala jsem si postavu - vnučku jedné bývalé postavy a myslím, že jsem se vžila do role dobře a ve finále jsem si hru užila. Doufám, že bude letos více akce a hráči se více zapojí. Já určitě :)

CaPavel Skořepa 03.04.2017

Fajn víkendová postapo akce kde atmosféru zlepšuje hraní v kuse celý výkend. Rozhodně nemá cenu si plánovat celé AW něco nebo někdo vám plány určitě celé rozháže. Co mi vadilo možná až moc hráčů při posledním ročníku.

 

JamboVenca 31.03.2017

Skvělá akce, kterou jsem si náramně užil! Pokud chcete dobré postapo universum, které smrdí rodnou hroudou, není nač čekat!! Huráá do Oázy!! A takovej obídek s brutama :D :D To je zážitek! Někdy až do konce života :D

ShirieJiri Barna 30.03.2017

rozhodne je to akce kde zazijete necekane ikdyz cekate

uzil jsem si to stejne jako kazdy rok a kdo to propasl ma smulu

ÁňaAnna Šnajberková 29.03.2017

Bylo to sjupjový!!!!!!! Hjozně mne to bavilo! :)))

RiotMartin 27.03.2017

Hra za Brut být velmi specifická. Letos být připraven quest pro Brut, ale nebýt moc propracovaný...

Ale i tak já hru užít, protože s Brut být velká sranda...