Apocalypse Weekend VII: Fiesta de muerte

125 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2016

Web: http://aw-larp.cz

Apocalypse Weekend (nebo-li AWčko) se odehrává v těžce punkovém post-apokalyptickém světě, který svou náladou může mnohým připomínat film Doomsday, filmovou sérii Mad Max či herní sérii Fallout. To vše samozřejmě s místy opravdu vrchovatou porcí nadsázky!
Ve světě AW se můžete setkat i s velkým množstvím science-fiction prvků. Jako příklad nám poslouží třeba lasery, silová pole, mutace, umělá inteligence, supergenerátor a podobně. Jo a máme i kyborga!

8.0

22 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
BrinyAndrea 09.10.2018

Mé první AW – úplně omylem jsem dostala na krk velení žoldáků, i když jsem vlastně vůbec netušila, co bude. Naštěstí to dopadlo skvěle. Organizátoři s námi výborně komunikovali, takže i když jsme v určený čas stáli na špatném bunkru, vyřešili jsme to. Bratronice nabízejí úžasné prostředí a dokreslují atmosféru. Akce, která mě přesvědčila, že dobré postapo může být lepší než fanatsy.

0
VeveVeronika Doležalová 09.10.2018

Byl to můj první postapo larp a udělal na mě opravdu dojem. Skvělé prostředí a krásné rekvizity. Super lidi a pěkně vytvořená hra. Jasně mouchy se vždy najdou ale hodnocení píši zpětně a musím říct že rok od roku lepší :)

0
MiaMichaela 26.07.2017

Můj první larp a hned postapo. Nevěděla jsem, jak to pojmout, jak budu hrát a jak zapadnu, ale napsala jsem si postavu - vnučku jedné bývalé postavy a myslím, že jsem se vžila do role dobře a ve finále jsem si hru užila. Doufám, že bude letos více akce a hráči se více zapojí. Já určitě :)

0
CaPavel Skořepa 03.04.2017

Fajn víkendová postapo akce kde atmosféru zlepšuje hraní v kuse celý výkend. Rozhodně nemá cenu si plánovat celé AW něco nebo někdo vám plány určitě celé rozháže. Co mi vadilo možná až moc hráčů při posledním ročníku.

 

0
JamboVenca 31.03.2017

Skvělá akce, kterou jsem si náramně užil! Pokud chcete dobré postapo universum, které smrdí rodnou hroudou, není nač čekat!! Huráá do Oázy!! A takovej obídek s brutama :D :D To je zážitek! Někdy až do konce života :D

0
ShirieJiri Barna 30.03.2017

rozhodne je to akce kde zazijete necekane ikdyz cekate

uzil jsem si to stejne jako kazdy rok a kdo to propasl ma smulu

0
ÁňaAnna Šnajberková 29.03.2017

Bylo to sjupjový!!!!!!! Hjozně mne to bavilo! :)))

0
RiotMartin 27.03.2017

Hra za Brut být velmi specifická. Letos být připraven quest pro Brut, ale nebýt moc propracovaný...

Ale i tak já hru užít, protože s Brut být velká sranda...