Apocalypse Wekend 3: Oáza

60 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin, 3 dnů, 2012

Web: http://www.apocalypse-weekend.xf.cz

Autoři: Linx Matěj Málek, Vooku Vadim Petrov

Skupiny: —

Kronika Oázy, zápis první:
Oáza.
Tak se začalo říkat místu, které je z nepochopitelných důvodů relativně bezpečné (na rozdíl od okolní Pustiny) a na kterém se řádění viru díkybohu příliš nepodepsalo. Rostou zde prazvláštní rostliny, ze kterých se dají extrahovat zajímavé látky a shodou okolností tu stojí i Bunkr Jistoty, o který se dlouhou dobu sváděl lítý boj se zbytky Armády.
Armáda byla paramilitantní skupinka pod vedením Generála, muže, který měl s největší pravděpodobností vypuštění viru na svědomí. Když akutní nebezpečí nakažení pominulo, Armáda se pokusila vyhladit všechny, kteří tu pohromu přešili v bunkrech a sklepeních. Naštěstí se však Generála i s jeho Armádou podařilo před několika dny vyhnat do Pustiny, kde jistě naleznou svůj konec.
Nyní se tedy můžeme bez starostí usadit spolu s Bruty v bezpečném okolí Bunkru Jistoty a začít společně budovat základy pro znovuzrození lidstva.
A kdože to jsou Bruti?
Bruti jsou podivuhodné bytosti vytvořené Vědci, když se tito mágové moderní době v dobách nejprudšího řádění viru nudili v jejich výzkumném bunkru. Všichni oplývají neuvěřitelnou silou, ale jejich myšlení je podobné myšlení jen pár let starého dítěte. Jejich postoj vůči nám je kolísavý, některé skupinky Přeživších byly Bruty napadeny a jediné, co jsme našli jsou ohlodané kosti. Jiní se dokázali s Bruty spřátelit a udržují a nimi vřelé vztahy.
Při průzkumu jsme narazili na dosud neprobádanou a velice zajímavou oblast na severozápadě Oázy. V nejbližší budoucnosti se musíme zaměřit na její prozkoumání...

3.9

13 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Komentáře

0
gaticMatej Srp 25.03.2013

Za me byla akce dosti rozporuplna. Jel sem s Vranama za silence co utekli z ustavu,
Prvni noc byla sranda, hral sem si na vrtulnik a nakonec sme skoncili s Cemperem a Blaznem pred dverma od generatoru. kde sme delali hroznej bordel. (no kdyz se na jednom miste sejde banda fetaku a banda blaznu tak to vzdycky tak dopadne:D ) technicka stranka dveri byla vyvedena do stavu dokonalosti. Cely dvere cca 3 na 2 metry. byly tvoreny cernym plastem natazenym od zhora dolu. dvere sli otevrit pouze klicem (baterkou) ktary po vlozeni prakticky zapalil cely dvere kolem dokola. Krasny efekt. nakonec se v mistnosti s generatorem zacalo strilet a k dovrseni vsecho sem zmacknul tlacitko s napisem nemackat a tim sem odpalil generator na manual. no a to byla prakticky veskera sranda co se tam dela za cely vikend.
Par veci co me na akci stvalo, (chapu ze s spoustalidi neprijelo atd. ale tohle zminit musim.)
1. podle me dost vysoka cena ktera podle me byla dana jen proto aby zaplatila pyro ktery vlastne skoro nikdo nevidel.
2. Zadny CP. na celym prostoru se pohyboval 1 obchodnik, V bunkru asi 2 CP vedci, a obcas se obevili nesmrtelny chobotnicky.
3. zadny konflikty. vsichni se vsema byli kamaradi. i kdyz by nemeli.prijeli 2 bruti ktary se vazne snazili. od frakce Blue snad nikdo neprijel, a silena hromada prezivsich ktery meli arzenal jako kdyby vykradli vsechny Sovetsky sklady.
Jediny kdo se na akci staral o peknej bordel, byli Otrokari.
s tema sem si taky uzil spoustu srandy.
Nakocen to na akci vypadalo tak ze lidi sedeli u ohne a kecali, a obacas prisli nesmrteli vojaci a zacala strasliva a nelogicka prestrelka.
a posledni noc byla ve znameni utoku na vojaky a zapnuti generatoru. nakonec z toho byla silena nocni gore prestrelka kde se malem prezivsi postrileli navzajem. ale nakonec to dobre dopadlo.
Za me 4 body.