Arkánum IX. Road to Perdition

40 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2017

Web: http://www.arkanum.cloud

Galerie fotek : http://nayma.rajce.idnes.cz/Arkanum_2017/

Autor fotografií : nayma

Arkánum je urban fantasy larp s prvky detektivky, konspiračních teorii a mytologie. Odehrává se ve alternativním světě obývaném nadpřirozenými bytostmi, žijícími skrytě před zraky obyčejných lidí. V tomto světě, kde se pod pozlátkem civilizace skrývají se zázraky i noční můry schopné zajistit trvalý pobyt v psychiatrické léčebně. Čekají vás role, o kterých se obvykle čte v knihách. Zatímco obyčejní lidé žijí spokojený život v nevědomosti. Vy, "Jiní", jak se nadpřirozeným říká žijí podstatně odlišný život. Ať už se jedná o upíry, snažící se uhasit svou žízeň po krvi. Mágy, hledajícími zapomenuté střípky vědění a posouvajícími poznání za hranici nejdivočejší představivosti. Dlaky, kteří sice přišli o většinu lesů, ale mají novou džungli z betonu a oceli. A do toho zasahují mocnosti starší než lidstvo se svými plány a představami o tom, jakým směrem by se svět měl ubírat. Najdete tu i potomky andělů a démonů stále bojují svou prastarou válku. A navíc náš svět není jediný.Ve stínových říších stále ještě existují víly i běsové, kteří byli vytlačení z vědomí lidí, ale stále nezapomenuti tahají za nitky. A v těch opravdu hlubokých tmavých koutech se nalézají věci, kterých se bojí i všichni výše jmenovaní. Věci, které nikdy neměli spatřit světlo tohoto světa. Hladové a děsivé věci z Vnějšku. A tak se vám zde představuje svět, ve kterém máte šanci zahrát si svou oblíbenou nadpřirozenou bytost, možná hrdinu, možná padoucha a nebo prostě někoho kdo bude mít těch pár dní poněkud nabitějších než bývá zvykem.

Deváté pokračování Arkána se odehrávalo ve znamení podsvětí, mafií a pochopitelně notné dávky nadpřirozena. Do Perdition - Skrytého města, které leží na pomezí světa a je známé jako "Švýcarsko Zločinu" se sjeli mafie z celého světa a poprali se možnost o vládu nad tímto zvláštním místem.  Tři dny zběsilé jízdy. Doky protekli tuny drog, zbraní a dokonce i ponorka. Po internetových sítích se proháněli hackeři a informační démoni. Po ulicích chodili andělé, démoni, občas i nějaký ten malý polozapomenutý bůžek. A na konci jak jinak tekla krev, tentokrát ve jménu nové Urkmotry Tamary Ivanovny Kirrilovy, nechť povládne dlouho a pevnou rukou. 

Speciální poděkování také patří těmto odvážným duším: Kristýna Winklerová, Dale Thorson, Petr Peepa Holenda , Jan Khorn Šabach, Nayma, Lukáš Zvěřina, Daniel Drahoš.

 

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1