Arthas 2006

35 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 3 dnů , 2006

Třetí ročník outdoorového sandboxového fantasy larpu ze světa Arthasu. Na účast zřejmě nejpočetnější ročník. Zatímco téma vztahu domorodci-kolonisté již bylo překonáno, objevilo se nové, byť podobné: tlupa polozvířecích Grúú, se kterými také nebylo snadné vyjít (ani dorozumět). Zároveň došlo na řešení problémů s následky mutagenních alchymistických pokusů. Zatím velmi nenápadně začala být organizátory odhalována druhá rovina settingu, postavená na skutečnosti, že Arthas je jen jedna z necivilizovaných planet rozsáhlého vesmíru a to, co vypadá jako magie, může být jen věda a technika mnohem vyspělejší civilizace.

7.3

7 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
HaitaganJakub Janovský 05.03.2013

Pro změnu jsem si zkusil postavu zkušeného válečníka, který navíc vede skupinu následovníků, a vůbec mi to nešlo. Ale hezky jsem si zahrál, epicky umřel, bylo to super :) Z designu hry si pamatuju především šíleně komplikované propletené zápletky, které jsme moc nepobírali, částečně kvůli dualitě Arthasovského settingu. Ale byla to sranda!

0
Lone WolfMichal Kunstovný 17.01.2013

Coby člen rodiny cikánu s pojizdnou maringotkou kradoucí co se našlo jsem si to pekelně užil. Obvzláště bych pak hodnotil nasazení písečných červů a Gruu

0
DavidDavid František Wagner 30.12.2012

Jestlivá si vzpomínám správně, byl to ročník, kde jsem si řekl, že si chci zahrát udatného hrdinu co řeší takový ty věci který řeší udatný hrdinové a mělo by to bejt místy vtipná nadsázka a místy trochu víc vážný.

A bylo to tak a bylo to dobré a byl tam dobrý hermelín a byly tam zaklínači a mutanti a písečný červy a mlácení mutantů a cédéčko a hodně pozitivní organizátorský přístup, který skvěle zkombinoval síly sandboxu a připravování scén a celých linií pro jednoho konkrétního hráče.

0
FionorTomáš Klein 30.12.2012

Jaký si to uděláš, takový to máš. Díky příjemné partičce spoluhráčů jsem se dobře bavil a zažil nemálo situací, na které dodnes vzpomínám.