Arthas 2007

25 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 3 dnů , 2007

Čtvrtý ročník outdoorového sandboxového fantasy larpu ze světa Arthasu. Zatímco většina hráčů nadále řešila své záležitosti na původní "fantasy rovině" (tj. zejména boj o přežití, budování města, náboženské záležitosti,...), několik hráčů již vešlo do hry se znalostí "imperiální roviny" (tj. sci-fi roviny, viz Arthas 2006) ve dvou postavách Imperiálních pozorovatelů a jednoho agenta bez minulosti, který na planetě ztroskotal. Zároveň bylo do hry organizátory zapojováno čím dál tím více náznaků, že nic není tak, jak se zdá být.
Vznikal tak zajímavý kontrast v tom, jak se pohled na stejné události a artefakty lišil u hráčů, kteří považovali vše neobvyklé za nevysvětlitelnou "magii", a u hráčů, kteří již za tím hledali systém přesahující samotný svět Arthasu.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
HaitaganJakub Janovský 05.03.2013

První Arthas kde jsem opustil mnou založené náboženství a zkusil si konkureční šamanismus. A bylo to dobré, hodně dobré. Vybavuji si pěkně připravené zápletky a výborné spolu/proti hráče, pár pěkných scén...zlatá léta Arthasu...

0
DavidDavid František Wagner 30.12.2012

Výtečná věc, kde se naplno pro mě jako pro hráče projevili síly Arthasu. Řkl jsem, že chci hrát borce co nic neví a postupně bude odhalovat složité tajemství: a splnilo se mi to a bylo to boží, na míru ušité a na místě se ten děj výborně dynamicky vyvíjel včetně logického vyústění, které bylo celkem emotivní.

Jo, a začátek hry "máš trenýrky, nátělník a bolest hlavy" je prostě dobrej.