Arthas 2008

12 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 3 dnů , 2008

Pátý ročník outdoorového sandboxového fantasy larpu ze světa Arthasu. Účastnilo se ho pouze 12 hráčů, kterým byla finálně odhalena "imperiální rovina" (viz předchozí ročníky). Hráči byli nejdříve konfrontováni se záhadami, které výrazně přesahovaly původní fantasy setting a nakonec došlo i na otevřené setkání s vyslanci Impéria, resp. imperiální armádou, která si přišla na planetu vyzvednout svého agenta. Jednalo se tak o poslední ročník ve fantasy settingu. V následujících letech proběhly ještě 2 čistě sci-fi ročníky.

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
HaitaganJakub Janovský 05.03.2013

Trochu zvláštní zážitek, kdy moje postava byla jedna z posledních, co ještě neodhalili velké tajemství hry (a hráč tak nějak napůl). Nedostatek lidí to trochu shodil, ale byl to dobrý relax a docela to fungovalo. Poslední klasický Arthas.

0
DavidDavid František Wagner 30.12.2012

Bída byla, že na tu pěkně připravenou a smysl dávající hru nepřijelo úplně moc lidí...vlastně krizové minimum, což v důsledku dost pohřbívalo mojí legraci a dostal jsem se právě v rámci konfrontace "jsem z vesmíru" do spousty hráčsky nepříjemných konfrontací, kdy jsem musel hrát podle přesného zadání, které se měnilo co chvíli a ve výsledku jsem byl na hře pro 12 lidí izolovaný a smutný. Asi nejslabší Arthas co jsem hrál, pravděpodobně i proto, že pointy jsem znal už předtím.