Arthas 2009 - Nový začátek

20 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 3 dnů , 2009

Šestý ročník outdoorového sandboxového larpu ze světa Arthasu, tentokrát čistě ve sci-fi settingu. Planeta Arthas byla přírodní katastrofou zbavena svých primitivních obyvatel, proto se novými kolonisty stali trestanci. Kolonii tvořilo cca 20 vězňů s rozmanitou minulostí: degradovaní vojáci, vesmírní piráti, hackeři, pašeráci, kanibalové, nebezpeční vědci... V průběhu hry měli vězni možnost plnit zvláštní úkoly a rekvalifikovat se tak na osadníky nově osidlovaných světů. Dále se hráčům podařilo infiltrovat tajné vědecké zařízení a získat cenná data a materiál. Na konci hry úspěšně proběhla vzpoura a většina vězňů uprchla uneseným raketoplánem.
Ve hře byly použity vodní pistole jako laserové zbraně. Dále hráči využili velké množství různého šrotu, který se dal najít v místě konání (vojenský prostor Oldřichov), aby vyrobili řadu herních předmětů od improvizovaných zbraní přes vysílačku až po maketu raketoplánu.

6.0

9 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
HaitaganJakub Janovský 05.03.2013

Tenhle ročník Arthasu mi sedl ze všech nejvíce. Napsal jsem si postavu, která mě bavila, a vymyslel co tam chci dělat, a orgové mi to umožnili a navíc o dost obohatili. Navíc jsem měl štěstí na dobré spoluhráče a různé emergentní zážitky, kdy jsme ve vojenském prostoru náhodně nacházeli různé součástky na výrobu našich udělátek. Ve výsledku asi jeden z nelepších larpů co jsem zažil, a jeden z mála povedených sandboxů!