Betatest

40 hráčů, mužů, žen, obojetných

8 hodin , dnů , 2007

Web: http://betatest.korh.cz/

Betatest je LARP odehrávající se v nočních uličkách Boskovic. Nejvíce půjde o stealth-akci ve stylu Thiefa, která je protkána mnoha CP a menšími či většími organizacemi, které sledují vlastní zájmy. Od těch nejnižších žebráků a vyvrhelů, přes řemeslníky, až po konšely města, všichni jdou za vlastními cíli a pokouší se obrátit běh města ve svůj prospěch.

Krom nich jsou tu také staré a vážené cechy, které ve svých rukou drží nebývalou moc a bohatství. A samozřejmě taky lapkové, nevypočitatelní a roztroušení všude ve městě. Ať už plní za odměnu zakázku cizí, nebo jdou získat kořist na vlastní pěst, vždy proti nim taky bude stát garda, muži zákona a ochránci města.

Loupení, plížení se ve stínech, páčení zámků, pátrání a sbírání důkazů, zběsilé honičky v nočních uličkách, a nebo třeba pátrání po pravdě v zapomenutých proroctvích či politikaření a získávání bohatství v herní ekonomice. Můžete se zaměřit na cokoli z toho, zkusit všechno, a nebo si třeba vytvořit úplně vlastní příběh a cíl a po dohodě s organizátory si ho pak budete moct zahrát. Čím víc takových bude, tím bude hra pestřejší a zábavnější jak pro vás, tak pro ostatní hráče.

1 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1