Bezkrálí IX. - Královně je zase sto!

100 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 0 dnů , 2008

Web: http://www.bezkrali.cz/wiki

Autoři: Darion Martin Antonín

Skupiny: —

Šlo o menší akci bez pravidel. Léta Páně 5704. Na opulentní oslavě narozenin královny Dorwinionu, Sithry I., došlo ke zvláštní události, které mnozí přítomní nepřikládali žádný význam (ať už proto, že se tam toho dělo opravdu mnoho a všechno to bylo víceméně šílené, nebo proto, že byli ožralí jak dogy...). Ve chvíli, kdy královna přijala dar od nejlepšího z trpasličích kovářů, jakousi zvláštní hůl, se proti ní postavil její vlastní majordomus a v následném boji s její gardou zemřel. Přitom šlo o člověka, který do té doby vedl veškerou agendu dorwinionského dvora a kterému Sithra (zřejmě) bezmezně důvěřovala - a nebo to tak alespoň vypadalo...
Krátce poté Sithra I. přítomnému císařskému vyslanci opět potvrdila, že se necítí být bohyní, a učinila tak v naprosto veřejném prohlášení. Dorwinionští jí v odpověď postavili první chrám a budují další.

7.7

6 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
PyverrnJan Peterka 06.05.2013

Z důvodu nedostatku sil organizátorské skupiny se uskutečnilo toto Bezkrálí, kde i organizátoři hráli, proto mohu hodnotit... V principu vyrazila skupina přátel stanovat v kostýmech, u toho pít a jíst a vesele se bavit... K tomu byl nějaký příběh, ale to byla taková naše malá výmluva. Cílem všech bylo blbnout a to se podařilo... :-)