Bitva na Pelennorských polích 2019

150 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2019

Osgiliath padl. Nepřítel dobyl přechod přes Anduinu. Podaří se armádám Západu zabránit mordorským vojskům v pochodu na město? Z astaví je zdi Rammas Echor?

Bitva na Pelennorských polích je kontaktní fantasy dřevárnou, inspirovanou stejnojmennou bitvou z Tolkienova díla “Pán prstenů: Návrat Krále”. Akce cílí na hráče, kteří mají rádi silný příběh, velké střety celých armád a akční úkoly.

Hra vzniká pod projektem Osudy Středozemě, inspirovaným knižním dílem J.R.R. Tolkiena, zaměřený na tvorbu larpů, dřeváren a dalších zážitkových akcí s Tolkienovskou tématikou.

8.8

16 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
AnnieMartina Smetánková 10.04.2019

Za mě super akce, kterou jsem si užila a zároveň z ní i nebyla po akci totálně fyzicky rozsekaná. Pěkné střety, minimum debiláže, parádní prostředí a všeobecná pohoda. Díky za to, příjemnější bitvu jsem dlouho nejela :)

Body dávám dolů tak max. za scénářový střet, kdy světlá bránila Curii ... nenapadá mě o moc víc demotivujících situací, než když se člověk dívá na organizátora, který zapaluje srub, ačkoli skřeti jsou ještě stále docela do pohody drženi u spodní brány a pak se dozví z více stran, že tento střet jako světlá máme stejně prohrát, je to scénář a že ti skřeti kolem toho srubu už jednou proběhli (ale rozhodně ho nijak nedrželi ani se u něj nezdržovali). Plus závěrečka byla taková zmatená, líp ji udělat na větším prostoru, kde bude jasnější, která strana už použila oživení a kdo je živý a mrtvý.

I tak to byla ale parádní sekanice, díky všem, kdo se na tom podíleli. Dávám 8/10.