Bitvy o Divočinu X: Citadela ohně

100 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 1 dnů , 2014

Web: http://bitvyodivocinu.wz.cz/

Autoři: Vygoš Jakub Jaroš

Skupiny: Tepelgurth

Zde zadejte popis hry

Armáda boha Warixe byla zmasakrována a vojsko jeho božského bratra Pacifixe se rozpadlo pod náporem ateismu a přeběhlíků k bohu ohně, gilování a spálenin Jauvajsovi. Jeho kněží se spolu z bývalým generálem Pacifixovy armády zmocnili pradávné císařské koruny a do té doby obyčejný voják se stal oficiálním vladařem Divočiny. Navíc využil zkázy nepřátelských vojsk a ovládl prastarou výspu císařství, Krvavou citadelu, kterou však Jauvajsovi kněží okamžitě přejmenovali na Citadelu ohně.

Warixův velekněz Vladiválka šílený z Krutoburgu prý sebral veškeré vojenské zálohy a osobně vytáhl ovládnout Citadelu ohně a získat císařskou korunu.

Ve městě G'ylotina se uskutečnilo konkláve a novým Pacifixovým veleknězem byl zvolen válečný kardinál Heliodor Ostrý, který přijal velekněžské jméno Hortugas Čtrnáctý Napravitel. Jeho prvním činem bylo vyhlášení mírové výpravy za dobytí Citadely ohně a vybití všech, kdo neuctívají Pacifixe.

Budou mít ale dostatek sil, aby porazili jeden druhého a ještě k tomu zničili kult boha Jauvajse a ovládli jeho novou pevnost?

Citadela ohně leží na okraji Dvouříčí, které se momentálně otřásá pod válkou Železné hordy a Medvědího klanu, dvou mocných a obávaných národů. Přidají se k náboženské válce, nebo budou znamenat jen další nebezpečí?

Desátý ročník Bitvy o divočinu se koná 19. 4. 2014 na říčním ostrově u obce Koštice.

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1