Blade Runner

5 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 5 obojetných

2 hodin , 0 dnů , 2011

2. dubna roku 2093 v 18h 03m 12s si prototyp replikanta Nexus1 poprvé uvědomil vlastní existenci. Od toho okamžiku se svět změnil. Nyní se píše rok 2119 a replikanti jsou rozšířeni po celé sluneční soustavě jako horníci, těžaři, holiči, hasiči, tanečnice nebo jako "společnice". Jediné místo, kam nesmějí je Země, a to pod trestem "vyřazení". Někteří z nich se i přesto pokoušejí uniknout z kolonií a dostat se na zemi. Ty vyhledává a vyřazuje speciální federální jednotka "Blade Runners".

Do této jednotky se mohou dostat jen ti nejlepší. Ty jsi jeden z těch, kdo se o místo v jednotce uchází. Čeká tě poslední zkouška - vystopování a vyřazení skutečného replikanta. Je čas převést teorii do praxe. Máš na to? Neselžeš?

Blade Runner je nebojový komorní larp pro 5 hráčů na 2 hodiny odehrávající se v jedné místnosti. Důraz je kladen na interakci postav při řešení problému, dobré hraní své role a atmosféru.

6.1

10 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
DrirrFilip Appl 23.04.2013

Na jednu stranu nemohu říci, že by mě hra nebavila. Naopak. Svou postavu jsem si užil a hlavně jsem si užil prostředí a zápletku, protože Blade Runner, abych parafrázoval Henryho Jenkinse, moje srdcovka. Při zamýšlení se nad tím, co mi u tohoto larpu nesedí, jsem došel k názoru, že tentokrát to bude přílišná jednoduchost. Asi bych si u tohoto (tak bohatého a nosného) tématu představoval větší hloubku a celkově větší propracovanost (a třeba i víc postav). Prostě jsem cítil, že by z toho šlo vyždímat daleko víc. Takhle, byť nápaditě, jsme trochu klouzali po povrchu. A to je prostě škoda. Ale, byť tato hra nesnese srovnání s jinými TOP kousky, k zahrání bych ji doporučil. Nudit se u ní díky akčnímu pojetí nebudete. 5,4/10

0
AfriPetr Muller 13.02.2013

Hrál jsem to na HZNM conu a přišlo mi to opravdu slabé...  

0
ZakOndřej Staněk 23.01.2013

Zajímavá a pro mě zábavná hra s velmi jednoduchým scénářem/průběhem a přitom zajímavým a bohatým myšlenkovým podkladem. Užili jsme si taky spoustu napětí a adrenalinu při akčnějším závěru. Můžu jedině doporučit.