BR-Cz

13 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 1 dnů , 2006

Web: http://vuml.wz.cz/

Autoři: Fjertil František Špoutil

Skupiny: VUML

Došlo ke kolapsu ekonomiky. Desetitisíce studentů přestalo chodit do škol a počet drobných zločinů prudce narostl. Dospělí se začali mladých bát. To vyústilo ve školní reformu nového tisíciletí, tzv. zákon BR – Battle Royale. Letos byla vybrána právě vaše třída. Může být jen 1 přeživší. Pravidla nejsou.

Hra staví na platformě japonského filmu Battle Royale a byla stavěna jako tréningový simulátor hry role v extrémní (ohrožující) situaci. Akční složka zde je pouze prostředkem pro rozehrání charakterů, jejichž vlastnosti (1 zjevnou a 1 skrytou) si hráči dopředu náhodně losovali. Akčí části předchází ještě fáze třídního srazu, která slouží k seznámení a propojení postav.

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
FeainneFrantišek T. 27.02.2013

Povedená hra, která je příjemným mixem tří základních složek: Gamistické, kdy hráči tuší, že je šance hru vyhrát i bez vyvraždění vše ostatních. Ta se však rychle uzavírá tím, jak se postupně části území a stoupá počet agresivní nepřátel. Gradující akční vyvražďovačky, která asi nepotřebuje další komentář. A interakce mezi spolužáky, kdy vás snadno může kdokoliv příjemně i nepříjemně překvapit.
Rozhodně je to hra, kterou bych si rád zahrál znovu. Hlavně díky šíři možností otevřených náhodně nalosovanými charaktery postav.