Bum! Prásk!

8 hráčů, 2 mužů, 2 žen, 4 obojetných

hodin , dnů , 2016

Během let začali být hrdinové využíváni vládami ve válkách. Stali se nejsilnější zbraní v rukách politiků. To se ale samozřejmě přestalo zamlouvat obyčejným lidem. Nastaly protesty, které na mnohých místech byly tvrdě potlačovány. Nakonec ale přinesly ovoce: už tři roky jsou superhrdinové zakázáni a monitorováni. Každý se superschopností je zaregistrován a hlídán státem. Mnozí ale stále pokračují v bojích za dobrou věc, i když na vlastní pěst. Jsou tak ale považováni za zločince.

Děj se odehrává v nápravném zařízení na ostrově Fogo, kde jsou uvězněni nejenom superpadouši, ale i neposlušní superhrdinové. A vy jste jedna ze skupinek, která prožívá zdejší pobyt.

Dramatická, vážně laděná hra o dobru a zlu a o tom, že pro každého je dobro něco jiného. Určena hlavně pro začínající hráče a prvohráče.

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
FinnX-man 10.08.2017

Bum! Prásk! Můj první životní LARP a musím ocenit dobře promyšlené postavy i kulisy, které nabízely velké možnosti improvizované fantazie. Během hry byl prostor nejen pro dostatek "akčnosti" a výživných dialogů, ale zároveň i pro určité zamyšlení, nad světem, systémem, dualitou dobro vs. zlo atd.  Což mi přišlo moc fajn a do jisté míry i obohacující. Podobně jako zmiňuje komentář přede mnou, i mě trochu mátlo závěřečné finále, kdy nebylo úplně zřejmé, kolik času ještě zbývá, ale na druhou stranu - tohle přece neví nikdo i v životě :) Suma sumárum: zážitek, spokojenost, doporučuju. A srdečně zdravím Charlottu, Tamaru a ... ale jo, i Normana ;)

0
VoB(Vojta) 09.08.2017

Bum! Prásk! byl muj druhý LARP v životě a musím říct, že jsem se skvěle bavil. :) Postavy měly zajímavé pozadí, takže jsem si užil intrikaření, líbil se mi ale i soubojový systém na konci hry a celkově nápad registrace superhrdinů. Jediné, co mě trochu mátlo, bylo to, že jsem nevěděl, kdy přesně hra skončí a kolik mi zbývá času na intriky. Každopádně celkově spokojenost. :)