Čas bouří 2017

35 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2017

Web: http://www.draconica.net/cas-bouri/

Čas bouří je dramatický, sword & planet fantasy larp.

Příběh se točí kolem výpravy, která se vydává létající lodí prozkoumat nový ostrov, který se objevil na nebi. Děje se tak na pozadí čerstvě skončené občanské války a s ní spojených změn ve společnosti.

Posádku tvoří pestrá škála individuí – od námořníků, řemeslníků, vojáků až po vědce a šlechtu. Ti všichni mají své důvody, proč se na nebezpečnou cestu vydávají, a vzhledem k situaci v jejich domovině, nejsou tyto důvody vždy veřejné.

V nové zemi čeká výpravu boj o přežití, průzkum místní fauny i flóry, navazování styků s domorodci a v neposlední řadě řešení vztahů i konfliktů ve vlastních řadách...

 

8.6

16 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
MartinMartin 04.09.2017

V tomhle LARPu se sešlo několik věcí, které mám na larpech rád. Sedlo mi téma a prostředí, sedla mi postava, sedli mi spoluhráči... A hlavně bylo vidět, že orgové se při vymýšlení téhle hry "odvázali," a tak je to správně.

Postava: Jorgen

0
DanielLeoš Kyša 04.09.2017

Poctivý fantasy larp šmrncnutý steam punkem. Skvělá a originální zápletka, fungující postavy, krásné momenty překvapení a hlavně velmi dobrá cépka a vstřícní organizátoři, alespoň na prvním běhu. Doufám, že se larp dočká nějakého dalšího běhu. Stojí za to. Čekal jsem poctivou dávku dobrodružství a dostal ji.  Takže za mě 9/10 (hodnotím, samozřejmě, v rámci žánru).