České Budějovice by Night

60 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 180 dnů , 2005

Upíří oWoD kontinuální larp založený na pravidlech Prague by Night, ale řešící mystéria v blízkém i dalekém okolí jihočeské metropole. A i na nějaká ta záhadná úmrtí došlo.

1 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
FjertilFrantišek Špoutil 12.11.2013

Sice jsem byl původně jakože jedno z CP, nicméně ono se z toho nakonec vyklubal spíše dlouhohrající antagonista šéfa místních vlkodlaků, takže od běžného hráče vlastně neodlišitelný a tedy si dovolím i hodnotit.
Na ČBbN byla pozitivní motivace na začátku. Nadšení organizátorů (snad proto že začínajících) do tvorby velké akce se promítla do nadšení hráčů, kterých se sešel nebývalý počet. A vskutku tak 14 dní to vydrželo. Jenže pak nadšení počalo opadat a s ním i hráči. Někomu vadilo, že není největší drsoň, někomu špatná práce s pouštěním informací do hry, někomu dlouhá odezva organizátorů a někdo odešel prostě proto, že se nesnesl s někým dalším. S tím dostalo trhliny i nadšení organizátorů, kteří přestali mít chuť se hře věnovat a bylo trochu cítit, že je hráči spíše otravují, až hra nakonec tak nějak vyšuměla.
Na druhou stranu nutno vyzvednout, že organizátoři byli pro každou špatnost a pokud hráč jen pasivně nečekal na hru, ale sám si ji vytvářel, tak mu nebránili. Naše skupina si tak užila vlkodlačí potlachy (jednou spojený s účastí městské policie), rozhovory s přírodními duchy, finální zneškodnění velkého Zlouna i skvělý rituální lov jelena.