Coffee House

7 hráčů, 3 mužů, 2 žen, 2 obojetných

3 hodin , dnů , 2012

Autoři: Nyar Aleš Navrátil

Skupiny: —

Komorní larp v prostředí útulné kavárny a čerstvého denního tisku.

Máte rádi kávu, která vzkřísí i mrtvého? Čekané i nečekané události, jež mohou změnit směr vašeho životního putování a možná i celého města? Pak přijďte ochutnat náš malý komorní larp, ve kterém se setkává viditelné s neviditelným a sladké s hořkým. A to vše v posledních hodinách volebního zápasu o město! Každý má své motivy, ale je na každém pro co se nakonec rozhodne!

Cílem hry je prožít dobrodružství i legraci, staronové situace a pochutnat si na šálku kávy ve společnosti dobrých přátel i nepřátel.

5.2

6 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
RoslavJaroslav Voves 20.11.2013

Vyhrál jsem volby = vyhrál jsem larp!
Hra nejvíc trpěla tím, že byla citlivá na nerovnováhu danou osobnostmi hráčů, takže některé, jinak možná zajímavé střety měly malou dynamiku.
Mystické postavy ovlivňující ostatní postavy se možná moc nebavily. Ale odehrálo se to v pohodě, s dobrou kávou. (HZNM 2012).

0
PatrikPatrik Krupička 20.11.2013

Dávám za sebe 5/10
Hrál jsem jakousi mystickou postavu, o které si myslím, že by v tom larpu možná ani nemusela (čti neměla) být. Jako pokus určitě zajímavé a vzhledem k tomu, že jsem to hrál na festivalu (HZNM 2012), který je prakticky určen pro uvádění nových her a případně testování, tak vlastně jako OK. Takže průměrné hodnocení je na místě, protože i světlé chvilky se v larpu našly (podle reakcí spoluhráčů, kteří z příběhu měli více, než já a kteří z toho byli celkem slušně odvařeni).