Daleká cesta do Orru

6 hráčů, 4 mužů, 2 žen, obojetných

5 hodin , dnů , 2014

Web: http://dalekacesta.wix.com/daleka-cesta-do-orru

Daleká cesta je hororový larp pro 6 hráčů. Příběh hry je o světě, který zahalila temnota. Skupinka přeživších musí udělat vše pro to, aby se vyhnula útokům neznámých nepřátel a zvládla přežít.

Larp se hraje venku v bývalém vojenském prostoru a trvá zhruba 4 - 6 hodin.
Běhm hry je potřeba zvládnout týmovou spolupráci, vypořádat se s logickými problémy, stresovými situacemi a především s vlastní představivostí.
Hru je možné vyhrát nebo prohrát.

Fotografie ani videozáznamy přímo ze hry bohužel neexistují nebo jich je velmi málo. Vzhedem k tomu, že se hra realizuje celá v noci a světlo je důležitým herním mechanismem (a hráči jím šetří), není možné zajistit kvalitní nasvícení scén.

 

8.7

6 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
AnoisLenka Kopečková 06.09.2015

Vzpomínám si, jak jsem po cestě na akci prohlašovala, že jsem dneska unavená a rozhodně tam odmítám běhat. O pár hodin později jsem sprintovala co mi nohy stačili a na svou únavu jsem zcela zapomněla. Daleká cesta do Orru vás prostě chtě něchtě vtáhne...

Larp má jednoduchý a funkční základ a k tomu je přidaných pár výborných efektů. Dohromady to dává výbornou hru, která přirozeně graduje a kde by se postupně dalo napětí krájet. Hledáte-li hlubokomyslně propracované psychologické drama, jděte jinam. Hledáte-li akci a napětí, vřele doporučuji!

0
NifMarkéta Gajdošová 21.07.2015

Super atmosféra.
Noc. Les. Děsivé zvuky všude kolem. A také rychle docházející světlo baterek. Což je špatné, protože tma znamená game over.

Nemám ráda horory, lekám se vlastního stínu a moje představivost v noci funguje příliš děsivě i bez dalších strašidelných podnětů. Takže hrát hororový larp mi přišlo jako sakra blbý nápad. Ale rozhodně stálo za to strach překonat a vydat se do světa mých nočních můr takhle po hlavě. Zážitek to byl prostě parádní. Víc se rozepisovat nebudu, protože bych se pouštěla do spoilování, zkuste se na cestu do Orru vydat sami a uvidíte. Já se tam rozhodně ještě jednou podívat vyzkouším. :)