Dark Tower III.

24 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

3 hodin , 0 dnů , 2013

Web: http://www.crex.eu

Autoři: Crex Crex tým

Skupiny: Crex

Dark Tower. Velkolepě se vzpíná k nebi. Proklínaná a nenáviděná. Bolestné výkřiky do noci. Byla symbolem azadské moci a nadvlády nad celou naší sevanskou říší. Pak jsme se vzbouřili a zmocnili věže. A to byl začátek otevřené války. Azadové zaútočili jako blesk. Zpočátku to pro Sevanii vypadalo nadějně. Avšak technologické převaze Azadů se nemůžeme rovnat.  Naše Podzemní hnutí postupně ztrácí své pozice a zdá se, že vítězství nepřítele je na dosah. Nic ale není tak jednoduché a přímočaré, jak se na první pohled zdá. Do hry totiž vstupují další nečekané síly, které mohou pohnout miskami vah na obě strany. A boj není jedinou cestou k vítězství.

Staré legendy a proroctví ožívají, dávno zapomenutá tajemství se derou na světlo a uvádí do pohybu koloběh nečekaných událostí.

Dark Tower III. je zážitkovou příběhovou hrou z alternativního fantasy světa, která završuje trilogii příběhu Sevanie a Azadské říše. Kombinuje v sobě prvky outdoorové akce (boje ve stylu dřeváren), role-play, komunikační části, řešení questů, intriky, strategii a plánování, pátrání a odhalování tajemství. Ve hře je několik skupin postav, z nichž každá má dominantní určitý styl hraní (akce / strategie / příběh / komunikace / ...). Postavy však nejsou svázány jen jedním stylem hraní (např. boj), ale jsou kombinací více herních stylů. Neexistuje jediná cesta k cíli, ale záleží jen na hráčích, pro jaký způsob se rozhodnou.

7.6

11 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
FosterWładysław Motyka 26.04.2013

Výborná hra. Mohla být 2x delší :-) Užil jsem si svou roli obchodníka - netušil jsem jak skvělý je to pocit mít někoho ve své moci :-), intrikovat, kut pikle, ... Rovněž jsem rád, že jsem v této hře nebyl pěšák :-)
Jinak ... atmosféra a příběh byly zcela bravurní. Gratulace orgům. Už se těším na DT I. - ta mi utekla :)

0
DikéKateřina Eva Andrysová 23.04.2013

Nemůžu dodat nic víc, že je to snad nejúžasnější zážitkovka, jakou jsem kdy hrála... Cítila jsem se jako štvaná zvěř, měla jsem opravdový strach, a když se nás deset lidí semklo kolem dvou, o kterých jsme nevěděli, na čí stojí straně, uvědomovala jsem si tu zodpovědnost, tu moc, to, že my teď rozhodneme o tom, zda budou žít nebo ne. Je pravda, že závěr celé hry jsme si poněkud upravili podle svého, ale to neubralo na kouzlu. Vřele doporučuji naprosto každému!