Dědictví Bouře

Dědictví Bouře je postapokalyptický larp odehrávající se zhruba okolo roku 2047 někde ve středních Čechách. Jedná se o akční obsahový larp s prvky horroru a survivalu. Hráči se zde dostanou do kůže členů vojenské jednotky na důležité misi. Hluboko uvnitř neznámého území na okraji válečné zóny se rozehrají jejich příběhy o přátelství, věrnosti a sebeobětování. Pokud tedy přežijí.

6.6

11 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
HuanMatěj Sybr 02.05.2017

1. běh Karel Svoboda

Dědictví bouře je hodně o chození a o pátrání a objevování - v prvním běhu hodně o tom chození :) Skupina/y putuje krajinou a setkává se s lokacemi a CP, které přinášejí do hry nové informace a podněty. To, jakým způsobem se výprava na různé cíle dostane závisí na vedení, trasa není pevně daná. Koncept hry a základní nastavení včetně zajímavého settingu se mi hodně líbily. Hra byla dost nevyvážená, byly chvíle které by se daly označit za top zážitek, kdy se atmosféra dala krájet a prožitek byl dost dobý a byly chvíle, kdy se nic nedělo a právě v těchto situacích docházelo k tomu, že hráči (včetně mě) vypadávali z role a snažili se je přečkat. 

Organizátoři jsou ochotní a dostatečně sebekritičtí, takže předpokládám, že na hře budou pracovat a přidají chybějící obsah, z tohoto pohledu má hra velký potenciál a byla by škoda, kdyby po jednom běhu zmizela do propadliště dějin.

Jinak postavu Karla Svobody vřele doporučuji, a věřím, že až organizátoři vychytají masařky ve hře, tak hrát za něj bude opravdu skvělý zážitek. Je to hra plná překvapení, takže nebudu nic prozrazovat, můžu ale říct, že se nebudete nudit :)

Události

Larpy autorů