Díra: Tentokrát v Rohanu

100 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2019

Web: https://dira0.webnode.cz/

Galerie fotek : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1115393802184540&type=3

Autor fotografií : Tomáš Chlup

Díra „Tentokrát v Rohanu“ je larp organizovaný skupinami 301. a Snaga a jejich přáteli. Akce se uskuteční 13. – 15. září 2019 na hradišti Curia Vítkov.

Chceme ztvárnit imaginární hradiště na území Rohanu a přilehlou vesnici, kde se pořádá turnaj šampionů z celé Středozemě. Kolem turnaje se kromě bojovníků a jejich družin točí samozřejmě různý více či méně počestný byznys, hazard, kasino, všemožné věci ke koupi a služby různého druhu.

Ve hře funguje fiktivní měna marka, se kterou je možné sázet na své favority či v hazardních hrách, stejně jako nakupovat pití a jídlo. Bojová část probíhá podle pravidel známých jako šatrh. Jelikož chceme nabídnout kvalitní souboje, vyžadujeme od všech zájemců o soupeření v aréně zkušenosti s bojem v tomto soubojovém systému.

Akce probíhá podle standardů Living Fantasy, tudíž od všech účastníků vyžadujeme, aby po celý herní čas (pátek odpoledne až neděle ráno) měli na sobě kostým své postavy. Postava by měla vycházet z prostředí Středozemě, pro přesnost dodáváme, že se akce odehrává pár let po zničení prstenu. Kostým musí být vyroben z přírodních materiálů, bez užití moderních doplňků a to včetně věcí určených k táboření.

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1