Do posledního dechu - Larp Glitnir VI (Awain)

12 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin, 3 dnů, 2016

Web: http://glitnir.estranky.cz

Galerie fotek: https://goo.gl/photos/xMsdtRxQ2kubNez29

Autor fotografií: Filip (Leto), Vojtěch Suchý, Pavel Kreisinger

Konec skrývání, nastal čas zahodit masky a rozvinout praporce, bojovat do posledního dechu, do poslední kapky krve. Teď se rozhoduje o osudu všech.
Dědička Ydalir má za sebou zástupy Věrných a spojenců, místodržící Saxarachilos běsní kvůli smrti svého syna a lstivý Dordovir přemýšlí, jak z toho všeho vyklouznout.

7.7

7 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Komentáře

KevinVojtěch Příhoda 31.05.2016

Pěkná hra, dobře jsem se bavil. Zejména bych vyzdvihl pasáž v táboře, ta byla z mého pohledu nejpovedenější, dále pak povedené zasazení do krajiny, s vyvrcholením na rozhledně. To šlapání do kopce dobře navozovalo atmosféru skutečného putování :-), což dobře zapadlo do příběhu. Severské ladění mi po chvilce zápasení se jmény přišlo přirozené, přestože jsem se neúčastnil předchozích ročníků.

Jedinou výtku bych měl k noční pasáži. Vzhedem k tomu, že byl úplněk a hra se odehrávala skoro na volném prostranství, stráže se musely hodně snažit nás nevidět, což působilo divně. Příště raději terén, ve kterém se skutečně dá plížit :-).

ElaEliška 24.05.2016

Bylo to skvělé. Velká pochvala za organizaci a výběr místa v Horní Lipce. Dobře vystavěný a poutavý příběh. Moc jsme si to všichni užili :) 

NecronAdam Slabecký 24.05.2016

Hlavní devizou hry je tradičně propracovaný svět a krásná krajina. Letos díky dokončení knihy autorů až do událostí ve hře byl svět ještě úplnější a realističtější a krajina díky přesunutí do Jeseníků ještě půvabnější. Koncept částečně předpřipravených postav se osvědčil a umožnil lépe zapadnout do světa. Podrobnější hodnocení mailem :)