Fallout larp 2013

70 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

45 hodin , 3 dnů , 2013

Autoři: Alwin Jan Herajt

Skupiny: —

Fallout larp je atmosférický děj odehrávající se v kulisách zničené nukleární Evropy roku 2213. Žánrově se řadí do kategorie sandbox s vyváženými prvky akce, atmosféry a propracovaného děje s mnoha příběhy.
Ve hře jde hlavně o přežívání v narušeném světě, který hráči znali jen z filmů a ač může jeho konečná vizualizace vypadat jakkoli děsivě, tak vše je ošetřeno bezpečnostními pravidly.

Co tě čeká?
Na 45 hodin se můžeš stát, členem uzavřené komunity Vaultu nebo plundorvat obyvatele pustin jako hrůzostrašný nájezdník, také můžeš představovat osamělého vlka v kabátu a puškou na zádech, který bezcílně bloudí pustinou. Možností je mnoho.

Jako člověk poválečné Evropy budeš žít v uzavřeném komplexu nazývaném Sektor 21, který funguje jako samostatný stát ve státě, kdy jedním poskytuje životadárnou pomoc a pro jiné je smrtící pastí. Dříve či později to zjistíš. Záleží na jakou stranu se postavíš.

Život v Sektoru 21 se podstatně liší od toho okolního, protože zdi zajišťují ochranu před nebezpečím, které ohrožuje obyvatele.
Jenže, co když se nebezpečí už naučilo tyto zdi překonat? Dokážeš mu odolat pokud se tak stane?

Co tě zaujme?
Hra Fallout se odehrává v atmosférickém prostoru bývalého výcvikového areálu poblíž Opavy. Nachází se zde mnoho zchátralých budov a objektů, které svou tématikou zapadají do konceptu hry. Kromě nich se zde nachází i mnoho nadzemních a podzemních objektů, které jsou z velké části přístupné. Tyto prostory budeš mít jako účastník akce plně k dispozici stejně jako velké množství rekvizit, které ti dají ten správný dojem z atmosféry.

Kromě toho všeho na tebe také čekají zajímavé příběhové kličky, zvraty a náhlá překvapení, kterých se za oněch 45 hodin dočkáš nemálo. Buď tedy připraven na vše.

8.9

25 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
GeraltJan Mičkal 17.08.2013

co nato řici .. ne .. za vaultaka ne .. voala .. už jsem lital v modry kombineze ... PSYCHO!!:D luxus hra zabava na max !!

0
ŠedýMartin Honek 14.08.2013

Postapo pro casual hráče. Sandbox, ve kterém si člověk mohl hrát, co ho napadlo, a taky si za to pak nesl následky. Velmi dobře vybraný prostor, herní bar i poměrně vyvážená ekonomika lehkého nedostatku hráčům zaručily velmi atmosférický zážitek, aniž by museli ochutnat to pravé hardcore postapo peklo. To bych vyzdvihnul jako největší plus - že jsme se čtyři dny cítili skoro jako v radioaktivní pustině, aniž bychom z akce odcházeli zničení, jako bychom tam opravdu byli.

Jisté organizační zmatky (třeba s průvodkami, s čekáním na orgy, s pozdním startem) se velmi rychle rozpustily v jinak vybroušené hře. Už trochu víc mi vadil nedostatek hráčů... ale s tím se z pohledu organizátora nedá moc dělat, lidi prostě nedojeli. S pozitivním záznamem to příští rok určitě bude lepší.

0
UpírOndřej Vařeka 13.08.2013

Muhaha :D

Proste super akce,kdo nebyl a mel byt,tak o hodne prisel.Co se tyce mista a celkove organizace,tak vse probehlo v naprostem poradku a klobouk dolu pred orgy.Nejenom,ze pro nas zprostredkovali dokonalou akci,ale i ve hre samotne nechali hracum takrka 100% volnost.Nesmim samozrejme zapomenout na hrace jako takove,kteri byli dle meho nazoru opravdovi hraci.Uz ted se tesime na dalsi rocnik.Pokud mam hodnotit cisly 9/10

Commandos - Rudolph Welzer

0
IziHonza Jirchář 13.08.2013

Výborný LARP se skvělou atmosférou. Organizace běžela hladce bez výrazných škobrtnutí. Jedna z mála věcí, které organizátoři nemohli ovlivnit byla ta pekelná průtrž, ale vlastně - proč ne, postapo svět je přece plný nepříjemných věcí. A tahle bouře plná blesků drsná byla!

Díky všem hráčům za nepřeberné množství zážitků, Lili za perfektně zahrané mučení, starostovi za starostlivost, Rigovi za úžasně hráblé strážce pořádku, lidem z Vaultu za to, že prostě byli perfektní lidi z Vaultu, něměckým bratrancům-chemikům za dokonalou demagogii při zatýkání a v neposlední řadě i mým drahým Commandos za strážení pořádku ve městě.

0
HakkyDagmar Prochovniková 12.08.2013

Ti kdo nedojeli přišli opravdu o hodně zábavy. Larp mě bavil a hlavně jsem potkala tolik známých lidí! :) Šílená doktorka mě bavila hrát až do konce a potom hrát za Brigádu. "Za Frontu!" Určitě budu ráda za další díl. Bude určitě vymakanější a chybky budou opraveny. ;) Hakky

0
RigorDawe Mortiz 12.08.2013

Akce byla SUPER ! Bohužél nevyšlo počasí, ale s tím musí člověk počítat na každém larpu :)
VALUT 123 a jeho zapojení do hry, bylo perfektní...Moje 4tá smrt taky :D BAR a Nuca Cola, to nemělo chybu !! :) 3 vrtstvý toaletní papír zasluhuje nejlepší hodnocení :D Jinak za mě, bavil jsem se parádně !! Jen tak dál !! Těším se na další ročník :)  Rigo - Justicar Základna Sektoru 21 a 606 Specialní jednotka AVALON :)

0
DriiciTomáš Hodek 12.08.2013

Postapo atmosfera stareho vojenskeho prostoru spolus vykonem organizatoru i hracu je neco, co me dokaze dojmout. Skvely setting, atmosfera, zpracovani, stale bylo co delat, co resit. No a herni bar byl ta tresnicka na dortu. Z hracu patri me diky hlavne Vaultakum a najezdnikum. Davam zaslouzenych 8.

0
Hiram (Rambo)Roman Caha 12.08.2013

Tak moje očekávání to splnilo na 150%. Prostě výborné.