Fallout LARP 2016

100 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2016

Web: http://falloutlarp.cz/

Fallout LARP je velká outdoor hra, inspirovaná světem počítačových her Fallout, ale odehrávající se ve střední Evropě. Hráči tak potkávají jak ikonicky známé prvky z her (stimpack, Bratrstvo oceli), tak prvky nové, vymyšlené přímo pro potřeby hry.

Díky stovce hráčů a třiceti cizím postavám tak na tři dny ožije velký svět , ve kterém vládnou jednotlivé hráčské frakce - gang Dead Dogs, osada z přeživších obyvatel Vaultu 123, novodobé Bratrstvo oceli, fanatická kravana věřící v Jedno a další. Tyto frakce mají nevyřízené účty mezi sebou, ale i uvnitř.

Je jen na hráčích, jak vyřeší své konflikty a co dalšího budou ve hře dělat. Možností je spousta - šplhat po hierarchii vlastní frakce, hledat v pustině věci na prodej, vyrábět cenné léky nebo herní předměty.

Ročník 2016 byl posledním dílem série Fallout LARPů ve své dějové linii. Hráči tak končili své příběhy a o dramatické závěry bylo postaráno. Kromě tradičního systému perků a výroby herních předmětů jim k tomu letos pomohla i postavená výzkumná základna X28 - místo, kam si hráči mohli pořádat noční atmosférické výpravy za pokladem moderních technologií. Soundsystém, počítačový terminál a další technické vychytávky v ceně.

7.8

5 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1