Fallout: Rozcestí

80 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 3 dnů , 2012

Web: http://fallout.hledaci.net/

Autoři:

Skupiny: —

Byl jednou jeden maník jménem Vipero, který se rozhodl, že chce zorganizovat Fallout. Tak se do toho s pár přáteli pustil a v dubnu 2012 ve spolupráci ze softovým klubem ABC uspořádal pilotní díl Fallout: Rozcestí, kterého se zůčastnilo zhruba 80 hráčů a odehrával se poblíž Brna.

viz: http://falloutlarp.cz/fallout-rozcesti-vs-fallout-larp/

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ŠedýMartin Honek 16.08.2013

Důležitý průkopnický počin, který nám ukázal, co může fungovat a je dobré ponechat pro příště (sandbox, herní jídlo, párač) a co fungovat nemůže a je potřeba překopat (ekonomika dolů a munice, balance mezi LARPem a airsoftem). Různé okolnosti těsně před hrou organizátorům velmi ztížily práci, což ale nebyla tragédie: hráči, kteří chtějí, si totiž umí v hluchých místech udělat zábavu sami - stačí jim k tomu dostatek okolních postav k interakci. Ty byly a byly velmi pestré, takže najít si činnost pro mě nebyl vůbec problém a akci jsem si v rámci možností užil.

0
SotkisPaklíč Po'Kradlowics 13.08.2013

Jedno z nejslozitejsich hodnoceni. Hra mela velkou smulu v padu moznosti pouzit softovy areal Baba u Brna tesne pred hrou. Je otazkou, zda by byl takovy prostor dokonaly ale lepsi nez les a louka, ktere se domluvili na posledni chvili by to bylo!
Neprijela spouzsta hracu i tech pro klicove role a zaskakovali organizatori, kteri tak ztratili vyhodu stale dostupnych organizatoru.
"Nezkusenost" organizatoru byla citit a na hre temer nic nefungovalo. Ale pravdepodobne vinou skvelych hracu to stejne bylo prijemne.
A hra obsahovala par prijemnych napadu (hilzny predstavujici munici v pomeru 1:3 - pouzito ve Fallout larpu (2013), fyzicky narocnou tezbu v dolech, elektrofikaci Ghuuly).