Firefly LARP - Odkaz Ztracené Země (Qerch II)

13 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 2 dnů , 2013

Komorní družinová hra ve světě scifi seriálu Firefly.

Posádka lodi třídy Firefly je najata, aby doručila důležitou zásilku pro Nisku, obávaného podsvětního bosse. Jeho obchodní nabídky obvykle nelze odmítnout. Aby jeho zakázky splnili, čeká je mnoha eskapád, závodů raptorů, přestřelek i soubojů vesmírných lodí.

Do všeho vstupuje sekta Hledačů Ztracené Země. Jsou to jen podivíni, posílající vlastní děti na smrt do neznámého vesmíru? Nebo původní Země skutečně stále existuje? A lze ji najít???

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
NecronAdam Slabecký 07.02.2014

Na to, že se jednalo o první hru autorek byla hra až neuvěřitelně dobrá. Všechno fungovalo. Výborný děj, který svou atmosférou věrně připomínal seriál (z průšvihu do průšvihu, nepěkné zvraty). Všechna setkání byla precizně připravená s unikátními herními mechanizmy a specifickým řešením (bunkry s kulometnými věžemi, řešení dungeonu pomocí dálkově ovládaných robotů, boj v džungli...). Velice povedený byl i systém boje lodí. Hra byla zajímavá i kvůli neokoukaným Qerchovským pravidlům.

0
La BeteAdéla Hrabáková 06.02.2014

První samostatný LARPový počin dua Adély a Michaely Hrabákových, který dopadl nad očekávání úspěšně, mimo jiné i díky vysokému nasazení ze strany hráčů, přestože na konci dopadli neslavně.  Na této hře také probíhalo testování pravidel Querchu (pro střelné zbraně).  Dalším zajímavým aspektem byly souboje vesmírných lodí, které se zařadily do repertoáru dalších  sci-fi a post-apo her. Hra byla natolik úspěsná, že v roce 2014 proběhne volné pokračování.