Fraška 693 ABC

80 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 7 dnů , 2006

S poslední Fraškou se zavřela voda nad příběhy i místem. Hrad Cimburk a jeho okolí budou už jen vzpomínat. Je prokázáno, že vodník je rybodlak. Chrám temné bohyně smrti a rozkladu Nanty-Kranty klesnul do hlubin, druidové se proměnili ve velryby, mág Nicholas se stal delfínem, věřící Ariany požrala velryba s růžovou mašlí, hobity a jiné věřící Sněze požral Otesánek a věřící boha přežití Shackeltona to prostě jen přežili. A po ostatních zůstaly alespoň bublinky.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
FjertilFrantišek Špoutil 20.05.2014

Fajn bylo vymýšlení elixíru na rychlý růst stromů. Epický závěr byl megafajn. Všechno to učení se na velrybu včetně pomalé mluvy a chrlení gejzírů bylo krásné. Jenže mám furt tak trochu pocit, že nám to bylo vnuceno a že tím vlastně vyvrcholila jakási krize Frašky, která už nějakou dobu kypěla pod pokličkou: na Cimburk už útočili úplně všichni (Vršavani ověšení stříbrnými zbraněmi byli fakt smutní), domluvit se nebylo s kým, co organizátor, to názor (podle přiznávám, že pak jsem cíleně chodil za Turpošem, se kterým jsem byl na stejné vlně), změna výkladu pravidel v běhu dle nálady, jakomýtiny (vymýcení lesa rozhodnutím, ač jsme tam reálně hlídali, považuji dodnes za ošklivou podpásovku) a ProfiCP rozkolísané úrovně. Tedy 6/10.

Milí druidi, kdyby nebyl tak očividný tlak, abychom si vymysleli vlastní způsob záchrany, vězte, že jsem měl plán sejít se před povodní na druidišti, říct si, jak je fajn, že dle Kostradáma les přetrvá a pak bych vás všechny otrávil a zařízl a sebe na závěr. Kruh musí zůstat jednotný. S úctou Calenorn-nu-Taur-Cuven, poslední veledruid cimbarnského hvozdu než jej spláchla voda.

0
DikobrazJosef Kundrát 13.05.2014

Můj první larp v životě, hned týdenní svět a ještě k tomu Fraška. Mé vzpomínky jsou zastřeny historií a k larpu se asi nemohu vyjadřovat po jakékoliv stránce (nehodnotím), ale vzpomínám hrozně rád a na Cimburk se vracím. Je škoda, že to skončilo. Poslední noci spojené s řáděním upírů nebo potopení se do bažin s uctívači Nanty-Kranty jsou zážitky na které se nezapomíná.

0
ZappoPetr Špiřík 12.05.2014

Zakončení to bylo myslím víc než důstojné. Kultisté do morku kostí, společné lamentování na dobou kdy "muži byli praví muži, skřeti byli zrůdy z lesa a nemrtví neměli svá práva", věděcký výzkum nad spojitostí medvědodlaků a delfínů, krásné tragédie na závěr "já si jen pro něco skočím, ta potopa tak rychle nepřijde" a samotný závěr na Kozlu pro Shackletonisty - delfíny. 9/10