Game over

8 hráčů, 1 mužů, 1 žen, 6 obojetných

4 hodin , 0 dnů , 2011

Game Over je vážná hra klasického formátu, kde ke konci 21.století uprostřed globalizovaného, plně technizovaného světa budete moci svou závislost na počítačích vložit do rukou terapeuta. Ten vám pomůže opustit virtuální svět, kam jste se pravděpodobně uchýlili, aby za vaším životem stála alespoň nějaká hodnota. Je jen na vás, zda se každý z osmi účastníků terapie vymaní ze své závislosti, nebo jí definitivně propadne. Přijďte si zahrát hru plnou napětí a nečekaných zvratů. Larpová prvotina inspirovaná bídným životem začínajících autorek.

5.7

25 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
WolfusLaco Rešovský 23.07.2013

Na tento LARP som sa dostal v podstate nahodou na GameCone 2011. Tiez som hral postavu v totalnom rozpore s mojimi vlastnymi nazormi a o to viac som si hru uzil. Musim uznat, ze ziduvsie sa postavy umoznili vznik fantastickych situacii a pre mna osobne to bol asi najvtipnejsi LARP, aky som kedy hral. Uzasna zabava a smiech cez slzy. Parada, len tak dalej damy!

0
BaldaJakub Balhar 14.02.2013

Téma hry se mi velmi líbilo a přišlo mi vcelku dobře využité, ačkoliv samotného mě hra zklamala. Bohužel jsem dostal postavu, která měla jisté úkoly ve hře v rozporu s mým přesvědčením, a tak jsem si hru příliš nezahrál.
Nicméně na to, že je to prvotina, jde o vcelku dobrou hru, ve které mají postavy opravdu většinu času co dělat a je tam i ne úplně očekávaný konec.

0
TariRenata Doubravová 11.01.2013

Hra se mi líbila, úžasně jsem si ji užila v orli psychoterapeutky hlavně díky spoluhráčům. Je pravdou , že jsem řešila hlavně dva problémy, na ostatní mi už nějak neubyla kapacita, tak ani nevím, do jaké míry se ve hře objevily další zápletky. Co mě zaskočilo, byl závěr, přišel mi trošku demoralizující až fatalistický. Jinak jsem to opravdu užila, moc.

0
KamilKamil Buchtík 17.12.2012

Hru jsem si užil, přestože (nebo právě proto) se ve mé hře téměř vůbec neprojevily připravené zápletky a střety názorů. Hráči je zkrátka do hry nepustili. Proto byl pro mne konec obrovským nesmyslným překvapením, o kterém si stále tak napůl myslím, že vypadl z nějaké jiné hry. Terapeutické sezení bylo pěkné. Zážitek podtrhuje i to, že jsem spokojený s tím, jak jsem zvládl pro hru klíčovou roli vedoucího terapie.

0
PiroshMartin Buchtík 17.12.2012

Hra z prostředí terapeutické komunity lidí závislých na počítačových hrách. Téma mi přišlo pěkně vytěžené. Hrál jsem s řadou prvohráčů a jejich nadšení pro věc mě mile překvapilo. Hra není geniálním veledílem, není designově nějak inovativní, ale jako prvotina Iris a Golfi je to myslím více než zdařilé. Je to poctivě udělaná hra, která hráčům dává prostor pro jejich vlastní hraní a nesvazuje je. Děj je spíš načrtnutý, ale dostatečně na to, abyste se ve hře neutopili. Jen houšť a větší kapky!