Go To Gate 6

7 hráčů, 3 mužů, 3 žen, 1 obojetných

2 hodin , dnů , 2015

Zimní noc, malé letiště kdesi v Americe, pár let po začátku nového tisíciletí. V celém areálu je jen pár zaměstnanců a cestujících, kteří čekají na svůj noční let. Každý z nich má důvod tu v tuhle hodinu být. Každý z nich si s sebou nese svá přání, své touhy i své vnitřní démony. Přidáte-li se k pasažérům letu NH 1492, potkáte za přepravní kontrolou mnohem zajímavější spolucestující, než by se na první pohled mohlo zdát.

Go To Gate Six je hra odehrávající se v současnosti, s jistým nádechem mystična a tajemna. Je založena na ztvárnění jednotlivých postav a jejich charakterů, které dotváří ponurou noční atmosféru. Jedná se o hru spíše pro pokročilé hráče, která jim poskytuje hodně volnosti. Většina událostí není přímo naskriptovaná. V závislosti na postavě a jejím uchopení tak může být pro hráče hrou detektivní, napínavou, výrazně emotivní a pro některé postavy i řešičskou až kompetitivní.

7.7

30 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
AyaDaniela 25.07.2018

Gamecon 2018, Suzane Parker

Za mě nejlepší larp celého GC, co jsem hrála. Opravdu hodně dělají spoluhráči, kteří byli skvělí. Neměla jsem pocit, že by se někdo nudil, já rozhodně pořád měla co dělat! A Hlavně, na první pohled není vše, tak ja se zdá, a to je ta třešnička na dortu :-)

0
WolfusLaco Rešovský 25.07.2017

Na Go to Gate 6 som povodne nechcel ist, ale kedze nic insie volne nebolo, prihlasil som sa. Esteze tak! Doteraz som totiz nezazil LARP, ktory by bol tak plny emocii. Nechcem spoilovat a vlastne ani neviem, ktory konkretny moment by som vypichol, pretoze hra bola nadherne plynula a nenudil som sa ani na sekundu napriek tomu, ze sa mi to pri neskriptovanych LARPoch obcas stava. Naopak! Miestami som si musel opakovat "Nie je to naozaj! Klud, ne ze sa rozplaces, ved sa nic nedeje!" A to sa mi nestalo zatial nikdy. Velka vdaka mojej hereckej partnerke, ktora mi s vzitim sa do ulohy velmi pomohla, velka vdaka Sedemu, ktory nam to cele zorganizoval. A vobec, vsetci ste boli super. Diky moc.

 

10/10

 

GameCon 2017

Thomas Parker

0
TotusSlavo 26.07.2016

Myslienka a napad je urcite za plny pocet bodov. Zial, neviem ci to bolo iba konkretne tou nasou hrou (ovplyvnenou spoluhracmi ci vyberom postavy), ale mal som pocit, ze hra neprebehla uplne tak ako bola zamyslana a mam pocit, ze na to, aby splnil larp zamyslany ucel, vyzadovalo by si to iste zmeny v postavach. Rad by som dodal aj konkretne navrhy na zmeny, ale kedze by som tym mohol prezradit vela, radsej si ich necham len pre autorov.

0
Thufir HawatTomáš Houška 22.07.2016

Trochu temné a mystické. A hluboké a emotivní.

0
CissiaPavlína Vernarová 07.07.2016

Schválně jsem odložila hodnocení o dva dny, aby stihlo vyprchat to bezuzdné nadšení a emoce ze hry.... No,  ne že by mi tento záměr vyšel. Go to gate six rozhodně řadím mezi velice povedené hry, které mohou hráči nabídnou zamyšlení nad lidskou psychikou, volbami a hlavně jejich dopadem na okolí. Velice kladně hodnotím i přesah tématu, který není na první pohled zřejmý. Jen málokterý larp mě dojmul již při čtení postavy, a u žádného jsem ještě nebrečela. Až doteď.

Hodnocení: 10

Role: Susan Parker

0
DrakeMichal Mikuš 16.06.2016

Hral som 6.4. v rámci akcie Hraj Larp.

Vo všeobecnosti hodnotím kladne. Myslím si, však, že som aj mal šťastie na postavu, ktorá mala možnosť aktívnejšie ovplyvňovať. Nechcem spoilovať, ale mňa veľmi príjemne prekvapilo aj pozadie v ktorom sa celá hra odohráva. Myslím, že by hre pomohlo, ak by sa hráčom (ktorých sa to týka) dopredu povedalo, čo sa od nich cca. očakáva a trochu ich v tom posmeliť. Za mňa určite jeden z tých lepších LARPov. 7/10