Hellsinglarp 3: Operace Siegfried

80 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 2 dnů , 2010

Autoři: Zeldar Jiří Auzer, Katcher __ __

Skupiny: —

Třetí ročník airsoftové bitvy na motivy japonské mangy a anime Hellsing, tentokrát se odehrával v bývalé raketové základně poblíž Bratronic. Milénium se rozhodlo že provede rozhodující obrat ve válce s nepřáteli a za pomoci prstenu Nibelungů, které se vydalo hledat, je definitivně zničí. Hellsing ani Iškariot to samozřejmě nemohly nechat jen tak.

7.8

13 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
DikobrazJosef Kundrát 20.03.2013

Nářez! Tak se to dá popsat. Zábavná bitva kombinující airsoft, šerm a magii - a všechno funguje, malý zázrak! Představte si rytíře v plné zbroji s kulometem! Skvělý herní prostor, výborní spoluhráči. Ani jsem nečekal, že tak odlišné herní skupiny (fantazy, airsoft a něco mezi) budou tak výborně fungovat. Perfektně jsme si zahráli a dokonale jsem se u toho odreagoval. Nechci to pitvat z hlediska obsahu nebo mechanismů, subjektivně kolem mě všechno fungovalo na 100%. Měl jsem trochu blbý pocit z boje s nesmrtelnými postavami bojujícími na blízko (airsoftky z blízka bolí). To, že si hráč nakonec reálně ublížil a to zneškodnilo postavu by se prostě nemělo dít. Zážitek z akce mi trochu narušuje večerní pyro párty, ale rozumím, že to po akci prostě bylo třeba, ve vzduchu bylo moc nadšení a muselo to ven :-)

0
MontyMartin Bezdíček 19.03.2013

Byl jsem jediným členem několikačlenné ochranky jedné kouzelnice. Měl jsem airsoftky a meč a užíval jsem si všeho možného. Kostýmová úroveň byla na velmi vysoké úrovni a spaní v bunkru v absolutní tmě mělo neuvěřitelné kouzlo.
Hra samotná mi přišla poněkud děrovaná v určitých ohledech a ne úplně vyvážená vzhledem ke kombinaci lidí z airsoftu a larperů a šermířů, ale měl jsem pocit, že i přes to si to většina užívala jako já, takže to se dá považovat za úspěch. Objektivně by se dalo kritizovat, ale má to smysl po těch letech, když si to tenkrát i tak většina lidí užila?

0
AxderAlexander Havetta 19.03.2013

Jedna z nejzajímavějších akcí, kterou jsem kdy navštívil. Především skvělé prostředí výborně navnaďovalo atmosféru a kvesty byli také nápadité. (Ač pálení protestantských křížů nehořlavím lihem bylo nezapomenutelné.) Stejně tak byl až překvapivě dobře zvládnuta pravidla s ohledem na to, že jedna strana používala kulomety mezitím co druhá meče.