Heroes V: Melodie války

100 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

0 hodin , 1 dnů , 2011

Čtvrtý ročník fantasy bitvy Heroes V, který se odehrál 6-8.5 2011 nedaleko obce Vysoké Popovice

Tato série her je volně inspirována známou počítačovou hrou Heroes of Might and Magic V. Z této hry si přebírá především národy a grafickou koncepci jednotek. Hra samotná není typickou bitvou, ale každý voják je něčím unikátní a má své specifické schopnosti a roleplay. Snahou tohoto systému je zvětšit interakce v armádě a poskytnout hráčům na bitvě větší identitu v mase armády, než je obvyklé.

Příběh tohoto ročníku se točil okolo prokletého města Talonguard, které se všechny národy snažily získat pro své sobecké důvody.

7.5

10 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
MontyMartin Bezdíček 23.02.2013

Nejlépe zvládnutá bitva s hromadou speciálních schopností, jaké jsem se kdy účastnil. Asi taky pomáhalo, že jsem byl rytíř a mojí hlavní specialitou bylo, že jsem většinu speciálních schopností mohl ignorovat díky imunitám.
Zvláštní byl malý neoprén, tedy že i malým štítem jsem zvládl pokrýt většinu zásahových ploch, což pak způsobovalo protivníkům bolení hlav, když v jednu chvíli proti nám jakožto lidem stály všechny ostatní strany a my jsme je stejně zvládli opravdu hodně dlouho držet, než se jim podařilo nás pozabíjet.
Trochu jsem doufal ve větší možnost dělat RP, na druhou stranu na poměry bitvy jsme si užívali RP hodně, ať už jsme dělali pohřeb nebo jenom jako rytíři vysvětlovali ostatním lidem, že mi opravdu zlato kopat nebudeme v těch těžkých zbrojích.
Celkově hodnotím prostě jako velmi fajn bitvu.