Hraniční země - Pro hrst kreditů

12 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , dnů , 2014

Autor fotografií : Qerch

Autoři: Frank Martin Franc

Skupiny: —

Pandora, nejdrsnější planeta ve vesmíru. Prostředí, zvířata, rostliny, všechno se snaží člověka zabít. Jaké lepší místo na uspořádání turnaje o největšího drsňáka by mohlo být? Torgue říká, že žádné! Týmy dobrodruhů z celého světa chtějí soutěžit v jeho aréně, čeká je sláva, obdiv a peníze!

V příběhu se prolínaly dvě dějové linie. Jednou byly týmové arény v soutěži o nejdrsnějšího drsňáka, pořádané Mr. Torguem. Každá aréna měla specifická pravidla , velmi populární se ukázalo Kolo štěstí, na kterém si soutěžící vytočí počátečný výbavu. Druhá linie se týkala sporu dvou místních rodin. Obě rodiny si na špinavou práci najímaly hráče. Spor přitom vygradoval jen díky tomu, že na počátku hráči v podstatě v sebeobraně zastřelili syna jedné rodiny. Hra samotná vycházela ze světa počítačových Borderlands a snažila se dodržet jejich styl a šílenost. Celkové zaměření bylo spíše přímočaré a akční, bez velkých dějových zvratů a překvapení a jakko správní akční hrdinové měli hráči obvykle navrch.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
La BeteAdéla Hrabáková 01.11.2014

Zábavná a jednoduchá střílečka postavená na motivech světa z mé oblíbené počítačové hry Borderlands. Líbilo se mi, že se celou dobu podařilo udržet potřebný nadhled a humor, který k Borderlands neodmyslitelně patří. Aréna je rozhodně zajímavým herním prvkem, který se dá dále zakomponovávat do ostatních Qerchových her. Další pěkná věc byly boční questy, které jsme mohli plnit a že nešlo o pouhé střílení. Perfektní byl hudební doprovod a moderátorský výstup, který celou hru povznesl minimálně o jednu úroveň výš. A taky nesmím opomenout náborové video :-)

0
NecronAdam Slabecký 28.10.2014

Velice zábavná hra, stojící na jednoduchých ale perfektně fungujících prvcích. Skvělé odreagování, kde pro hráče nebylo až tak důležité co dělají, ale jak u toho vypadají :) A to je velmi bavilo. Nejzajímavějším prvkem byla pochopitelně aréna, moderovaná a doprovázená hudbou.