Jagged Aliance: Deadly Games

20 hráčů, mužů, žen, 20 obojetných

hodin , 1 dnů , 2016

Web: http://www.facebook.com/Slibotechna/

Galerie fotek : https://www.facebook.com/pg/Slibotechna/photos/?tab=album&album_id=1441315229221112

Autor fotografií : Samuel, Anýska

Spin-off od larpové střílečky by Mc.Itchi a G.A.Vinn

Účastnili se čtyři teamy po čtyřech lidech, organizátor dodal rámec + úvodní a konečný scénář, jednotlivé teamy každý připravily jeden vlastní scénář do tohoto rámce, který v průběhu dne zrealizovaly pro ostatní teamy.

Ukrajina, podzim 1993

Dva roky po rozpadu Sovětského svazu je Ukrajina stále zemí neomezených možností. Do kruhů obchodníků se zbraněmi a technologiemi pronikla nedávno zpráva o lokaci základny K-219, kde je prý stále možné získat informace o pokusech, které na místě prováděla ruská armáda, najít lidi, kteří na základně pracovali a snad i nějaké zapomenuté prototypy a zbytky výzkumu.

Dokonce se šušká, že na místě zůstala malá skupina vědců, která pokračuje ve svém projektu na vlastní pěst - ale to může být jenom pohádka, za kterou si místní kupují dolary.

Ať tak či tak, kontrakty na průzkum, extrakci, zajištění informací a další se v posledních týdnech jen hrnou. A to nejen pro operátory A.I.M. - na místo vysílá své týmy i konkurenční M.E.R.C., samozřejmě za patřičný obolus. Mezi žoldáky se povídá, že v oblasti viděli dokonce i záhadného Mikea...

8.4

5 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1