Kinygito

19 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

24 hodin , 0 dnů , 2010

Web: http://kinygito.larpy.cz

Kinygito je hra o útěku a pronásledování. Část hráčů jsou lovci, koordinovaný tým pátračů s vybavením a pověřením chytit za každou cenu. Druhá část jsou uprchlíci závodící o holý život a snažící se odkrýt nit příběhu. Drama útěku se odehrává převážně na území Brna. Děj hry je úmístěn do současnosti. Je možné využívat vše, co hráčům reálné prostředí poskytne. Do víru událostí mohou být zapojeni i známí hráčů. Hra trvá od pátečního do sobotního večera nepřetržitě. Pravidla jsou minimalistická, pokrývají zejména fyzický konflikt mezi hrajícími a jejich komunikaci s organizátory.

6.5

11 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ŠuhinkaIvana Šuhajdová 06.10.2013

Jeden z mých prvních pořádných larpů, na který dodnes vzpomínám a přeju si, aby někdo udělal takovouhle akční městskou honičku. Byla jsem se skupinou tří skvělých kluků, kteří se o mě starali jedna báseň. Plnění úkolů, honičky po městě, plavání ve studené vodě, přelézání ostnatých plotů a útěk před zběsilým psem...je toho tolik o čem bych mohla psát, ale raději se nebudu moc rozepisovat :D

0
ZappoPetr Špiřík 03.06.2013

Hrál jsem. Těšil jsem se. Byl jsem zklamanej. Pak jsem slyšel, jak hráli ostatní a záviděl jsem a byl jsem nasranej.
Tolik Kinygito v kostce pro mě - co mohlo být boží zážitek, na kterej jsem se opravdu těšil se pro nás, coby "lovce" změnilo v čekání na základně nad pizzou, ježdění autem po prázdným městě, sledování rozbitýho GPS lokátoru a marnej souboj s CP o kousek zábavy, kterej by nám nechali, místo aby ho sežrali sami.
Po hře se ukázalo, že část z toho byly technický problémy a část nevhodně vyhodnocený dílčí situace, ale pocit marnosti byl fakt intenzivní. Hra pěkná, ale zážitek k hovnu. 5/10

0
BánšLucie Vaškeová 03.04.2013

Měla jsem kliku na skvělý tým a také na to, že se v naší dějové lince nic nepokazilo tak, aby to rozbilo hru. Celý larp tak pro mne byl koláží honiček přes ploty, fyzického vypětí, překvapení a dodnes skvělých historek. 8/10

0
JezevecPetr Pouchlý 18.02.2013

Mám na hru dva pohledy. Jeden z pohledu účastníka, který ve skvělém týmu se silnými hráči prožil noc a den nefalšovaného dobrodružství! Úžasné unikání z jedoucí dodávky ve vězeňském mundůru, plížení nočními ulicemi, utíkání před agenty, rozkrývání příběhu. Naprostá pecka. 9/10 bez mrknutí oka. Dostal jsem přesně, co jsem chtěl. Mechaniky hry šlapaly, děj byl supr, lokace vychytané.

V realistické stránce, která se mě téměř nedotkla, však chápu postherní rozhořčení jiných týmů, který prostě nenarazili na herní obsah a hra po ně byla o něčem jiném. Frustrace se projevila na organizátorském týmu a závěr tudíž vyšel zbytečně do prázdna.

Pro mě však zůstává, navzdory fakt drobným realizačním nedostatkům na závěr (které navíc pod tlakem okolností plně chápu), Kinygito jeden z nejlepších akčních larpů, které jsem kdy hrál, a rád o něm v rámci "vzpomínek na larpy z mládí" hovořím. Myslím, že více, než právem. Takhle má akční larp vypadat!