Kittens!

5 hráčů, mužů, 3 žen, 2 obojetných

2 hodin , dnů , 2016

Co je domov? Je to teplé místo, kam se můžeme vracet. Je to maminka, která nás tam vždy ráda uvidí. Jsou to sestřičky a bráškové, se kterými si můžeme hrát. A olizovat jim tlapky. A tahat je z pelíšku. Za ouška.

Kittens! je odpočinková hra o starostlivé kočce, čerstvých koťatech a jejich člověku Domácím. Ten se je rozhodl přesunout z útulné hromady dřeva v kůlně do sterilního moderního pelíšku v kuchyni. Jak se vypořádají ze změnou? Vezmou to s klidem? Budou se v novém prostředí bát? Nebo se mu dokonce budou chtít pomstít loužičkou u dveří?

Hra vznikla za pár jarních odpolední roku 2016. Byla inspirována málomluvnými larpy Kateřiny "Morgain" Holendové (a kolektiv) a Terezy "Ciri" Staňkové (a kolektiv), stejně jako dotazníkem Michala "Maníka" Havelky o fyzickém kontaktu ve hře a podnětnými komentáři Davida "Františka" Wagnera o tomtéž. Všem vědomým i nevědomým zdrojům autor upřímně děkuje. V průběhu tvorby nebylo ublíženo žádnému zvířeti.

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
EliškaEliška Applová 07.07.2017

Hráno na HZNM conu, role Kočky mámy

Příjemná hříčka pro taktilně založené lidi. Jeden z mála larpů (jediný?), kde se otlapkáváte se spoluhráči a válíte se po nich, aniž by to mělo erotický kontext. Jsem moc ráda, že vznikla! Kor na festivalu často prošpikovaném silnými depresivními hrami s hlubokými tématy vždy něco takového na odlehčení potěší.

Taky je děsně fajn, že je to hra children friendly, takže to byl Sáry první larp! :-D

Na závěr bych ráda ocenila Šedého za jeho CP pana domácího - ač kočky nevlastní, jeho interakce s námi byly velmi velmi autentické :-D

Číselně hodnotit nebudu, neb nechci ubírat bodíky jen proto, že šlo o hříčku.