Klub Felis / Club Felis

40 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

3 hodin , 0 dnů , 2005

Klub Felis je larp o kočkách, které žijí ve městě a scházejí se ve vlastním podniku - Klubu Felis. Právě v Klubu Felis se mísí navonění domácí mazlíčci s pouličními kočkami, flirtují spolu, pijí mléko a užívají si svých kočičích zábav a radovánek. Ale především se účastní (nebo ji alespoň napjatě sledují) soutěže o titul Kočky Roku, kterážto je na programu každý týden.

Klub Felis je hra původně zpracována Švédskými tvůrci Martinem Brodénem, Adou Fredelius a Annou-Karin Linder. V České republice byl tento larp prvně uveden Court of Moravia v Brně.

5.5

35 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
NellmegilJan Chvátal 24.02.2014

Tenhle Larp je takový party larp. možná by bylo lepší ho skutečně uvádět na nějaké párty jako doplňkový program a vystačil by si asi i bez volby kočky roku (na druhou stranu by tam taky mohla být). Je to pohodová hra pro lidi co rádi blbnou a jsou AKTIVNÍ. Pro pasivní hráče a hráče co hrají dovnitř to prostě moc není. Rozhodně vás hra nebude bavit, pokud nebudete vy bavit hru. Já si to díky relativně aktivnímu přístupu docela užil a bavil jsem se.

Opravdu bych tento larp chtěl začít jako reálnou párty, která by tímhle byla jen okořeněná...to by mohlo být vážně fajn.

0
WlernLukáš Třískala 24.02.2014

Můj první Larp na Vinko 2011 a pochopil jsem, co je to vlastně Larp, ale nemám rád humoristické Larpy ani Larpy, kde není nic vážného k řešení. Není to ale špatný Larp, nemusíte se bát si ho zahrát,..

0
EliškaEliška Applová 04.11.2013

Můj první komorák (Pivko 2012), což bylo bezva, prvohráčka ztratila zábrany a o to víc se mohla těšit na další hry :)
5/10

0
DrirrFilip Appl 23.04.2013

Tuhle hru pro mě vytáhli čistě a jen spoluhráči, kteří byli skvělí, role koček si užívali a tu energii částečně přenesli i na mě. Až tak, že jsem dokonce usiloval a intrikoval, abych získal titul kočky roku! Oceňuji zařazení prvků, díky kterým se ve hře i něco děje. Když si to zpětně přemítám, přestože to byla celkem zábava, smíchy jsem se nezboural a nic moc si z toho už nepamatuju (krom těch spoluhráčů :-D). Larp (ani v této verzi) nepovažuji za nijak zvlášť dobrý a neumím si představit, že bych hrál tu původní free verzi. Celkově - takové lehké vyblbnutí s fajn lidmi, nic moc zajímavého, do paměti se to nevrylo.
Podotýkám, že jsem hrál verzi od Court of Moravia (Komorní Třebíč 2012). 4/10

0
RoslavJaroslav Voves 22.04.2013

Je to taková spíš rolová párty než hra. Užil jsem si postavu ztraceného koťátk -.bylo tam pár fakt dobrých vtipných okamžiků, které ale vznikly spíš vlastním přínosem hráčů než herním designem. Atmosféra spíše nežně úsměvná než přímo bláznivě veselá.
(Hráno v rámci festivalu Komorní Lipník - jaro 2012).

0
p@trickPatrik Cvak 31.03.2013

Příjemný, pohodový komorní larp. (Pražský larp víkend, 2012)

0
PatrikPatrik Krupička 29.03.2013

Takhle: čekal jsem větší zábavu. Srkat mlíčko a prskat z pohovky do ulice může bejt sranda, ale vystačit si s tím dvě hodiny se mi teda nepovedlo.
A při tom jsem se na to dost těšil, protože jsem si opravdu chtěl zkusit zahrát kočičku.

0
Courtof Moravia 28.03.2013

Larp, který byl kdy uveden od Court of Moravia v Brně byl postavený na jiných základech, než původní předloha, která věru nenechávala příliš prostoru pro hru samotnou. A současný Klub Felis (tj. nikoliv Club Felis, ať to mohou analytici lépe škatulkovat) je klasický komorák, sice hodně inspirovaný, ovšem také hutně dotvořený. Pokud jste hráli Klub Felis od CoMu, nemá smysl hodnotit tuhle hru, protože původní předloha (i její český překlad ke stažení) je dost jiná.

0
MontyMartin Bezdíček 28.03.2013

Poklidný larp, kde vlastně o nic nejde a nehrozí jakékoliv emoční nebo jiné vypjetí. V klidu si pijte svoje mlíčko a bavte se s ostatními.

0
LischaiPavel Gotthard 27.03.2013

Párty, kde jste kočka. Rád bych řekl něco víc, ale víc v té hře není. Když do řeči vkládáte vrnění a mňoukání, je to milé oživení párty -- stejně, jako každá jiná podobná pitomost, kterou vymyslíte za odpoledne u piva.