Kriminálka Praha

6 hráčů, mužů, žen, 6 obojetných

hodin , 30 dnů , 2018

Web: http://kriminalka.praguebynight.eu/

Modré světlo výstražného majáčku tančilo po zdech. Mladá žena se sklonila, aby mohla projít pod policejní páskou, kývnutím se pozdravila s uniformovanými muži, kteří si hleděli své práce. Hledala jednoho konkrétního. "Pobodanej," ozvalo se těsně vedle ní. Rezignovaně se obrátila. "Děravej jak řešeto," sdělil detektiv své kolegyni, aniž se namáhal s jakoukoli zdvořilostí. "Zabitý přímo tady?" Policistka stočila pohled k tělu, které právě zapínali do pytle. "Podle krve..." Nonšalantně ukázal na táhlé cákance, které hyzdily stěny starých domů, vyřezávané dveře a dlažbu křivolaké malostranské ulice. "Tady?" zamumlala. "Jak? Neustále tudy proudí davy turistů." "Nad ránem ne," zavrtěl hlavou. "Ale přesnější dobu smrti nám řekne až naše pitvačka." "Soudní lékařka," opravila ho automaticky. Znovu se rozhlédla v přísvitu bledého rána. Ulička vypadala, jako by v ní řádil šílený malíř. Nebo řezník. Ten krvavý výjev sliboval pozornost médií a dlouhé a náročné vyšetřování.

Kriminálka Praha je městský larp pořádaný v Praze. Hráči ztvární členy policejní jednotky vyšetřující nejen vraždy, podobně jako můžete znát z televize. Chtěli byste policejní kancelář s tabulí, na kterou si můžete dávat fotky, které budete spojovat červenou nití a u toho pojídat donuty? Zažít sledovačky? A nebo ohledávání míst činu? Tak to jste tu správně!

Hra není tak časově náročná, jak bývá zvykem v jiných městských larpech. Hraje se sice po celou dobu hry, ale hráči jsou informování dopředu o harmonogramu naplánovaných událostí a bude jim dána poměrně velká volnost v plánování své hry.

2 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1