Kurva se neříká

6 hráčů, 3 mužů, 3 žen, 0 obojetných

2 hodin , dnů , 2014

Jak velký vliv má tvoje rodina na to, kdo jsi? Kolik ústupků jsi musel/a udělat ve svém vztahu? Jsi si jistý, že neexistuje lepší způsob, jak spolu být? Jsi lepší než tvoji rodiče?

Rodinné sociální drama s jeepovými mechanikami o dědictví, které si přinášíme do vztahů od svých rodičů. Naši rodiče nás naučili mnohému, a vděčíme jim za hodně z toho, co umíme. Kolik věcí jsme od nich ale převzali nevědomky? Opravdu si myslíte, že se ve svém vztahu chováte svobodně a originálně? 

Užijte si zábavné i mrazivé momenty, které doma jen tak (ne)zažijete. Vyhroťte je do extrému a pak se společně zasmějte sami sobě. Velké drama o malých lidech.

Hra byla vytvořena v rámci LarpWorkshopu 2014.

7.6

38 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
RadkaRadka Minarechová 22.07.2019

Ako zo zivota. Na mnohych situaciach som sa velmi pobavila (najma ked sa k slovu dostala druha rodina) a velmi sa mi pacilo, ako sme mali v urcitych momentoch rozne riesenia tej istej situacie. Nebolo to zbytocne dlhe a pacili sa mi aj mechaniky, najma v poslednej casti.

0
MishaMichaela Nováková 17.02.2016

Můj úplně první larp. Moc jsem si ho užila! Rado hezky uváděl a celkově mě bavilo téma i mechaniky hry,takže jsem se rychle a snadno dostala do své postavy. Nejvíce oceňuji možnost podívat se s humorem na téma, které asi řeší většina z nás - vliv výchovy a rodiného nastavení na naše vztahy - a zároveň možnost odnést si z toho poučení do současných nebo budoucích vztahů. :)

0
MaudGabriela Benešová 01.05.2015

Bavilo mě to, nejsem zatím nijak moc LARPově zběhlá (píše se s nebo z?), takže nevím, jak se říká jaké formě. Je to zábavný, svižný, bavila jsem se i když jsem zrovna nehrál a a"jen" se dívala. Rychle to uteklo. Výborná zábava na páteční večer.

0
SindorJan Lička 02.03.2015

Ona se to kurva nedá nacpat do žádné škatulky... a to je dobře :) Rodinné konstelace. Pokud se obmění zadání scén, rád si to někdy zahraju znovu.

0
YenyTereza Stratilová 01.10.2014

Skvělé na odreagování se od všech těch "strašně vážných a důležitých" larpů. Tohle je prostě pohodička a prdel. Současně se ve hře skutečně prolínají naše vlastní hodnoty a výchovné prvky, které si s sebou nosíme. V téhle hře jde o to se hodně zasmát a něco málo si uvědomit. A my jsme se nasmáli hodně :o)

Sestava: Cruduk, Diké, Nekro, Vendy, Chyn. Špička!

Uváděl: Rado a taky moc fajn setkání :o)

0
DikéKateřina Eva Andrysová 28.09.2014

Možná to způsobila obecně atmosféra, možná to bylo tím, že jsem měla naprosto nepřekonatelné perfektní spoluhráče, každopádně mé hodnocení je 10/10 a nelituju-stálo to za to, bylo to úplně dokonalé!!! Děkuji všem, kteří to se mnou hráli (Nekro, Vendy, Cruduk, Yenny a Chyn) a Radovi za uvádění, protože tahle sestava byla vážně boží!!!

0
ŠuhinkaIvana Šuhajdová 02.08.2014

Parádní larp, kde si můžete opravdu z plna hrdla zakřičet :) Měla jsem štěstí na spoluhráče, kteří do toho šli na plno, takže další plus. Je to taková opravdu příjemná hra ze života, která vám může pomoci s pochopením jak se v reálném životě při konfliktu chovat a jak naopak nechovat.

0
GavrocheJan Winkelhöfer 21.07.2014

Po dvou epických dnech na Gameconu mě v neděli ráno čekal nenápadný jeep ve skandinávském stylu. A člověk něco takového asi nakonec potřeboval. Moje hodnocení patrně ovlivní skvělá sestava, protože za samotný průběh jednotlivých scén si více než kde jinde ručí sami hráči. Proto se taky člověk mnohem více baví, když trochu škodolibě sleduje trable druhé rodiny, než když se musí zvednout a jít na sebe zase křičet :-) Jenže o zábavě to tak úplně není. Kurva se neříká totiž jde přirovnat k takovému hodně nenásilnému terapeutickému sezení, kdy vás hodná teta pomocí trianglu provede poučným příběhem, který by klidně mohl být váš, kdybyste ve způsobech řešení konfliktů byli o něco extrémnější (ať tak, nebo naopak), než zrovna jste. Takže si během larpu o sobě leccos uvědomíte, což nemusí být pro každého příjemné, ale zase jsou tací, kteří i kvůli podobným zkušenostem na larpy jezdí, hm? ;-)

Já osobně si tenhle “severský jeep s lidskou tváří” netradičním způsobem užil a jako bonus beru výrazné ujištění, že na larpové dílně (o které jsem doteď vskutku nevěděl mnoho) může za víkend vzniknout báječný svébytný kus, který se - jak věřím - na naší scéně neztratí. 8/10

0
EliškaEliška Applová 20.07.2014

GameCon 2014

Larp zcela naplnil má očekávání. Užila jsem si velmi rande (hráli jsme Battles of Westeros, popíjeli vínko a nakonec mi vrazil hubana, to prostě nemohlo být špatné), hádky, vřískání a práskání do stolu i závěr, který dopadl víc, než dobře! :)

Doporučuji všem hráčům, je to larp ze života každého z nás ;) A je dobrý.