Markétka 89'

4 hráčů, 2 mužů, 2 žen, 0 obojetných

2 hodin , 0 dnů , 2012

Autoři: Duli Tomáš Dulka, Manik Michal Havelka

Skupiny: —

Markétka 89' je hra odehrávající se na přelomu listopadových událostí 1989. Hlavní postava - Markétka - představuje zcela obyčejnou dívku, která chce žít normální pubertální život jako spousta jejích vrstevníků. Hra se snaží ukázat jak události vnímala obyčejná, nerevoluční studentka, která k politice a veřejnému životu neměla žádný vztah. Její konformní život je však tu a tam nabourán setkáním s totalitou.

Hra je rozdělena na pět aktů, pracuje s děleným prostorem a střihem scén a je volně inspirována životem současného politika.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
LischaiPavel Gotthard 03.01.2013

(hodnocena po betatestu) Slovenské jeepy jsou pro mě tak nějak problematické. Ne že by to nebyly dobré hry, ale připadne mi, že nikdy nedokážou překročit svůj stín. I sebesilnější příběh, hraný "ve školní třídě" a střihově dělený, nebude mít na hráče (na mě) takový dopad, jako jiné typy her, které se snaží o hráčskou imerzi. 5/10.

0
SáraVanda Staňková 19.12.2012

Hrála jsem betatest, takže předpokládám, že dneska bude hra ještě o kousek lepší. Zahrála jsem si Markétku a ohromně jsem se vyblbla, zvážněla, řešila pubertální problémy a pak i poněkud dospělejší problémy. Líbil se mi koncept celého larpu.