Matrix

40 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 40 obojetných

0 hodin , 5 dnů , 2008

Web: http://www.larpard.cz/matrix-2008:o-hre

Městský larp v Pardubicích čerpající ze světa představeného ve filmové trilogii. Je plný adrenalinových scén, soubojů, útěků, telefonních budek a tmavých obleků. Nechyběly přepady, záchrana lidí z Matrixu, války programů a úskoky Architekta.
Ocitáme se v době mezi prvním a druhým dílem, ale nikoli s hlavními hrdiny trilogie. Svým způsobem lov všech na všechny, zároveň potenciál pro rozvíjení nejrůznějších soukromých příběhů. Zapojili jsme řadu mechanik jako využití moderních technologií, šifer a dynamických lokací, vyzkoušeli jsme si také delší hru, ve které neexistují peníze v klasickém smyslu.

4 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
ErriksonMilan Tomeš 11.03.2013

Mám rád tématiku Matrixu. Vím, že je to náročné téma na zpracování. Proto jsem rád, že se do toho Newman s Darien pustili a ani chvilku neváhal se svou účastí.
Hra tak nějak zapadala do koloritu her "obvyklých v daném místě a čase", zejména rozvleklost hry, kdy se prostě po pár dnech už nic extra neděje, nebo děje, ale vy u toho nejste, což však bylo vyváženo mnoha epickými scénami, které prostě "musíte mít".
Nikdy nezapomenu, když jsem jako pedagog vyšel ze třídy plné studentů, přede dveřmi stáli dva agenti oblečení v černobílých unifikovaných kvádrech a chladně prohlásili. "Pane Erriksone, půjdete s námi" a pak mi ve výtahu dali ultimátum.
Hra sloužila rozhodně jako odrazový můstek pro druhý díl, který byl prostě výborný, viz. http://www.larpovadatabaze.cz/hra.jsp?id=242