Medvídek Pú

9 hráčů, 1 mužů, 1 žen, 7 obojetných

2 hodin , 0 dnů , 2012

Ve Stokorcovém lese veliká vichřice odvála i zimu a jaro vystrkuje svoje růžky. V lese se však objevují podivné věci. Ale i přes všelijaké neshody a změny se mají naše zvířátka pořád ráda. Jako každý rok se koná Jarní úklid. Vyřeší se všechny ty podivé věci, co se v lese začly dít?

6.6

22 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
DanielLeoš Kyša 14.05.2014

Příjemná legrácka. Musíte ji každopádně hrát s dobrou náladou a chutí si zablbnout. 

0
MontyMartin Bezdíček 13.05.2014

Zábavný larp, který nechává hráčům volný prostor si zábavu dělat sami. Velmi odpočinkové a klidné. Nečekejte žádný příběh, přesahy do vážných témat nebo něco podobného. Jedná se prostě o takovou roztomilou blbost stejně jako samotný seriál, kterým je larp silně inspirovaný. Naprosto nevhodné pro gamisty a lidi, kteří si neumí sami hrát. Vhodné pro všechny, kteří chtějí vypnout mozek a prostě se volně bavit.

0
GavrocheJan Winkelhöfer 13.05.2014

Hrál jsem jedinou postavu, která se v předloze nevyskytuje a bylo to skvělé. Larp, od kterého se dá čekat zábavné hopkání, půvabně přiblblé dialogy a spousta, spousta "insane troll logic". Pokud se chcete vyblbnout bez nutnosti hlídat si dramatické oblouky nebo gamistické achievementy, rozhodně po Medvídkovi Pů sáhněte.

0
DariusAlexandr Radecký 12.05.2014

Nejlepší vtipný larp a jeden z nej larpů, co jsem kdy hrál. Takhle jsem se na larpu nezasmál.

Rozhodně nečekejte složité zápletky, řešení duševních traumat či srdceryvné scény ;) Je to taková "pakárna", kde se můžete pořádně "vyblbnout" :)

10/10

0
EliškaEliška Applová 23.12.2013

Díky, pěkně jsem si zahopkala :) A rozhazovat, co jiní uklidili, to je přesně hra pro mě :D

0
FerdaOndřej Harnušek 27.05.2013

Věta "to je blbý, to se bude líbit" je pravdivá. Larp není "blbý" ve významu špatný, je naprosto kouzelně infantilní, o nic v něm nejde, nikdo neřeší světové problémy. Zvířátka mají jarní úklid. Toť vše, dokonalost skrytá v jednoduchosti. Pokud si chcete odpočinout od těžkých, dramatických a atmosfericky hutných larpů, dejte si Medvídka Pů. Zaručeně vám zvedne náladu! :o)