Mrzácké války - Dobývání Jericha

Jedinečná postapo bitva, kde se narozdíl od většiny takových bojůvek nepoužívají vůbec airsofty. Palné zbraně prezentují plynovky, více se ale bojuje chladnými zbraněmi, luky a kušemi. Bitva je zasazená do Světa po Pádu.

Na akci bylo i několik disciplín pro nebojové postavy, jako byli Hledači a Medici, páteční nebojový programa nedělní workshopy reálných dovedností.

"Povstání Sirotků je něco, co donutilo Jednotu operovat daleko za hranicemi svého území. Jeho potlačení se pro Jednotu stalo prioritou. Oficiální agendou, která dala do pohybu stovky vojáků a nebývalé množství celé roky nepoužívané vojenské techniky. Jednota se tak po několika generacích opět dostala do války! Opravdové války, na kterou se dlouho nezapomene!
Posledním velkým úspěchem Jednoty bylo nalezení a obsazení Jericha. Dávné a zapomenuté vojenské základny přímo na území ovládaném Sirotky. Jericho se se svými novými obyvateli stalo trnem v oku mrzáckého povstání. Jednota odtud může podnikat nepříjemné výpady a destabilizovat celou strukturu Sirotčího státu. Což hojně dělá. Začíná být jasné, že Jericho v rukou Jednoty může postupně rozhodnout o výsledku celé války.
Hradby Jericha jsou vysoké a pevné. Jeho útroby ukrývají podzemní sklady plné vzácné a smrtící techniky. Ne nadarmo se pevnost honosí jménem legendárního nedobytelného města před Pádem. A Sirotci už vědí, že musí rychle něco udělat. Jejich oddíly se začínají stahovat do okolních lesů a schyluje se k zásadnímu střetu! Obhájí Jednota svojí výhodnou pozici nebo se vlna Sirotků převalí přes hradby Jericha a zmaří tak naději Jednoty na rychlé řešení války?"

7.9

7 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
PafoukJiří Wohlgemuth 07.09.2016

Super akce! Měla mouchy jako většina akcí, ale klady je výrazně předčily.
Díky, jen tak dál!

Události