Nákaza: Fáze 0

10 hráčů, 5 mužů, 4 žen, 1 obojetných

3 hodin , 0 dnů , 2012

Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Píše se rok 2029 a budoucnost lidstva se zdá růžová. Fosilní paliva jsou minulostí, znečištění se pomalu zmenšuje a výzkumné laboratoře farmaceutických korporací hlásí značné pokroky na cestě k lékům na většinu civilizačních chorob. Největší senzaci však způsobila korporace Odagra se sídlem v Elefantře, když oznámila průlom ve vývoji léku proti rakovině a přislíbila jeho dodání pro běžné použití v rekordně krátkém čase.

Na nátlak veřejnosti, která chce léky na rakovinu pro všechny a zdarma, se politici předhánějí v tom, kdo první uzavře s Odagrou vzájemně výhodnou dohodu a slibují hory doly. Ne všem se aktuální vědecké pokroky zamlouvají, a tak se před vraty výzkumných center občas sejdou političtí aktivisté, konzervativní věřící i obyčejní potížisté a společně protestují proti uzavřeným testům a utajování léčebných postupů. Nejhlasitější je organizace zvaná Svobodná budoucnost, které se nelíbí vzrůstající moc farmaceutických společností.

Nákaza byl menší komorně laděný larp z blízké budoucnosti, kdy je skupina vzájemně odlišných obyvatel vystavena nečekané situaci. Ve hře byly použity měkčené zbraně, střelné zbraně NERF a boj byl podle pravidel ŠATRHu. Hra je otevřená nováčkům i zkušenějším hráčům a je založena spíše na hráčské invenci než na detailně předpřipravených postavách.

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
WlernLukáš Třískala 24.02.2014

Hrál jsem, skvělá věc. Jeden z těch OPRAVDU dobrých Larpů, který dokazuje, že Pilirion má VELMI schopné lidi, kteří píší Larpy.

 

Skvělej, jedním slovem skvělej... !

0
AlexandrAlexandr Radecký 07.01.2013

Výborný zombie komorní larp, aneb konečně zombie larp!
Už si ho nezahrajete, protože jde o první larp v řadě, ale už nyní se chystají jeho venkovní následovníci, takže se koukejte přihlási t:)