Nákaza: Stanice Omikron

20 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

6 hodin , 0 dnů , 2012

Jaké tajemství skrývá stanice Omikron? Je tam lék? Existuje vůbec? Má cenu bojovat?

Zkuste získat odpověď na jednu z těchto otázek a bojujte o život společně se skupinou přeživších proti lidem postiženým nákazou, nebo se postavte na opačnou stranu a pochutnejte si na čerstvém masu či mozečku.


Z deníku Susan Calvinové, vedoucí výzkumnice Spojených laboratoří v Elefantře:
2. června

Píše se rok 2034 a na Zemi zbývají asi dva miliony lidských obyvatel, roztroušených po všech kontinentech. Říkám lidských, protože těch ostatních je tu mnohem víc, jsou jich desítky a stovky milionů a pořád přibývají další.

Lidé se vrátili ke středověkému způsobu života, žijeme v obrněných pevnostech na vrcholcích kopců v nepřístupném terénu, abychom byli alespoň trochu v bezpečí. Život v těch opevněných městech je pochmurný a asketický, všechno je na příděl, dokonce i denní světlo.

Už je to pět let, co se objevili první nakažení, podivní, zelení tvorové, kteří zoufale dychtili po lidském mase. Někdo říká, že je to Boží trest za naše hříchy. Ti rozumnější debatují o možnosti nákazy neznámým virem nebo o mutaci vlivem zvýšené radiace. Zdá se ale, že by naše noční můra mohla brzy skončit. Klíč k tomu všemu je ve stanici Omikron.

Stanice Omikron! Nemůžu uvěřit, že to před námi tak dlouho tajili. Hlupáci, pitomci, idioti! Co si mysleli, že dostanou Nobelovu cenu? Vždyť tady jde o záchranu lidstva … Ale nebudu se rozčilovat. Stanice Omikron je malá opevněná výzkumná laboratoř asi pět set kilometrů od Elefantry. Založili ji výzkumníci z osady Corte v naději, že se jim podaří najít lék. Z této oblasti totiž do Corte přišlo několik lidí, kteří byli evidentně pokousaní, ale nákaza na ně neměla žádný vliv.

Takový objev! Jenže teď se jim výzkumný tým nehlásí a oni nemají, koho by tam poslali. Pitomci! Kdyby nám to řekli, mohl být lék už na světě, pomohli bychom … Teď už je pozdě, tedy pro ně. Za dva týdny vyráží z Elefantry expedice, která výzkum převezme a já jí budu velet …

7.5

6 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1