Návrat Smrťových vojáků - Larp Tanvald XX (Gawain)

35 hráčů, mužů, žen, obojetných

hodin , 3 dnů , 2008

Autor fotografií : Karel Soldát

Autoři: Gordon Ondra, Želva Jana

Skupiny: —

Celý gawain byl pro temnou družinu, která prochází dobrou zemí. Vyloženě dobré bytosti se je snaží zabít na potkání, neutrální podle toho, jak se jim hodí. Temné postavy mají většinou své vlastní cíle a jsou jim lhostejní, nebo je berou jako konkurenci.

„Vojáci!
Tý Maldorský sebrance se podařilo zavalit bránu, mistrovský dílo našich mágů! Porazit liche, minotaura a vampýra, stvůry temnoty. Zavřít cestu k bohatství, otrokům a slávě!
Nejenže nám zatarasili cestu zpátky do naší země, ale teď ještě začali sbírat armádu a chtějí nás — NÁS, elitní Smrťovy vojáky — porazit.
Svolávám vás všechny, ukážem tý chátře, kdo jsou Smrťovi vojáci. Že tenhle svět je už náš a než mágové obnoví bránu, budem čekat připravený s hromadama bohatství a otroků! Každej má už teď zajištěnej svůj podíl na slávě, až se nám celá tahle země bude klanět!
Dostavte se všichni na shromaždiště v Kristiánově sedmýho dne jedenáctýho měsíce! Sčítání vojáků proběhne o sedmý hodině večerní. Vyšší povolání ať se mi nahlásí okamžitě po přečtení tohohle. A kdo by chtěl postoupit na vyšší povolání už teď je skoro pozdě, váš požadavek už mi má ležet na stole!
Co potřebujete si vemte svýho! Nikdo vás nebude živit, po bitvě si sami něco najdete! Maximálně dostanete místo na spaní.“

3 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1