Nejdelší zpoždění

6 hráčů, 3 mužů, 3 žen, 0 obojetných

3 hodin , dnů , 2018

Tam stojí. Dívá se na mě? Mám se podívat? Přemýšlí o mě? Nebo si opravdu čte? Jak to zjistit?

Rozhodující setkání pohledů muže a ženy, kteří čekají na stejný vlak, trvá dvě vteřiny. Dvě nekonečné vteřiny. Ale v tomto krátkém čase se toho odehraje mnohem víc než jen prostý oční kontakt. Tělo zaplaví směs naděje, studu i vzrušení. Hlavou víří myšlenky.

Mám se usmát? Odejít? Co to asi znamená? Co si myslí, a především, co k sakru udělat teď?

V reálném životě se nelze zastavit, vše v klidu promyslet, zvážit důsledky a zvolit strategii. Tady ano.

Larp nastavuje zrcadlo jemným nuancím verbální i neverbální komunikace. Využívá netradiční mechaniku, která umožňuje zastavit běh času a nahlédnout do myšlenek, pocitů a motivací aktérů.

Máte odvahu ponořit se s námi do světa slov, která chtějí být vyřčena, ale uvízla spolu se zatajeným dechem v rozechvělé hrudi?

Larp vznikl na Larpworkshopu 2018.

8.0

7 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
CemiLenka Zavadilová 09.07.2019

Hrála jsem na HZNM a bylo to super.

Je to spíš taková hříčka, než že by to byl nějaký komplexní larp - postavy se tvoří v rámci workshopu, dva hráči hrají pár, který se potkává už měsíc každé ráno na vlakové zastávce, ale ještě se neodvážili oslovit, a dvě dvojice hráčů hrají mozek každého z "herců" - dávají mu pokyny, co má dělat, říkají nahlas jeho myšlenky, hádají se spolu a tak - všichni to známe z vlastní hlavy. Nicméně takhle, když se realita dá zastavit a vnitřní hlasy dostanou prostor a hráči jsou schopní scénu vypointovat, stojí to fakt za to.

Naše skupinka si to fakt užila, myslím, že jsme zvládli prakticky všechna klišé a trapnosti, které se stávají, když se seznamujete se ženou/mužem, který se vám líbí. Hra byla přesně taková, jak jsem očekávala podle vyprávění lidí, co to už hráli, ale musím říct, že to, jak to mí spoluhráči odehráli, dalece přečilo moje očekávání. Seznamování s muži už nikdy nebude jako dřív! Díky uvaděčům i spoluhráčům za super zážitek. =)